You are currently viewing قیر گونی کف آشپزخانه
قیر گونی کف آشپزخانه

قیر گونی کف آشپزخانه

قیر گونی کف آشپزخانه یکی از مهمترین کارهایی می باشد که حتماً باید در آشپزخانه و منزل خود انجام دهید زیرا اگر به این نکته اهمیت ندهید ممکن است آب از آشپزخانه منزل شما به طبقه پایین نفوذ کند و باعث ایجاد خسارت های زیادی می شود. در این مقاله می خواهیم به طور کامل به قیر گونی آشپزخانه بپردازیم تا بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید.

قیر گونی چیست؟

قبل از اشاره به قیر گونی کف آشپزخانه شاید برایتان سوال پیش بیاید که قیرگونی آشپزخانه چیست و چگونه باید این کار را انجام داد. در پاسخ به این سوال که قیر گونی چیست بهتر است بدانید که برای ایجاد یک لایه ضخیم در هنگام عایق بندی از گونی عایق بندی استفاده می‌شود و این عایق رطوبتی را بر روی سطح قیر میگذارند تا یک لایه ضخیم دیگر از عایق تشکیل شود. انجام دادن این کار باعث می شود حتی یک قطره آب هم نتواند به داخل عایق که تشکیل شده است نفوذ کند زیرا ترکیب گونی و قیر یک سد محکمی در برابر آب ایجاد می کند و هیچ نگرانی بابت نفوذ آب نخواهید داشت.

مطالب پیشنهادی:گونی قیرگونی

قیر گونی را کجا انجام دهیم؟

مهمترین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چه زمانی باید قیرگونی را انجام دهیم. همانطور که می دانید “قیر گونی کف آشپزخانه” یکی از مهمترین نکات در ساختمان سازی و بازسازی ساختمان می باشد زیر آشپزخانه جزو مکان هایی است که با آب سروکار دارد و ممکن است به راحتی آب به داخل سرامیک های آشپزخانه نفوذ کند و باعث نشتی آب به طبقه پایین گردد.

پس می توان نتیجه گرفت که قیر گونی کف آشپزخانه بسیار مهم است.اما این نکته مهم را در نظر داشته باشید که شما حتماً باید سرویس های بهداشتی و حمام منزل خود را هم حتماً قیرگونی کنید. به دلیل آنکه حمام و سرویس های بهداشتی هر روزه با آب سروکار دارند و ممکن است به داخل نفوذ کنند قبل از ایجاد هزینه های هنگفت حتماً باید به فکر باشید.

لیست قیمت گونی قیرگونی

برای مشاهده و آگاهی از آخرین قیمت های انواع مختلف گونی قیرگونی: گونی کنفی، گونی چتایی دکمه زیر را لمس کنید. کلیه قیمت ها به روز می باشد.

قیر گونی چگونه انجام می شود؟

حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که قیر گونی کف آشپزخانه به چه صورت انجام می شود. بهتر است بدانید که برای انجام دادن این کار باید گونی درجه یک به همراه قیر شرکتی و یا قیر پالایشگاهی تهیه کنید. یکی از مهمترین نکات قبل از انجام قیر گونی آشپزخانه این است که حتماً باید شما عایق رطوبتی با کیفیتی خریداری کنید.

زیرا اگر عایق رطوبتی بی‌کیفیت و غیر اصل خریداری کنید نتیجه مثبتی رخ نمی‌دهد و ممکن است آب به راحتی از عایق رطوبتی عبور کند.بهتر است بدانید که برای انجام قیرگونی از قیر شل شرکتی در لایه اول عایق بندی استفاده می شود و دلیل آن این است که این عایق به دلیل چسبندگی بالایی که دارد می‌تواند به راحتی تمامی درز های آشپزخانه را بپوشاند که از بزرگ‌ترین مزیت های این عایق محسوب می شود. بعد از استفاده از این عایق نوبت به یک لایه گونی درجه یک می رسد که شما باید آن را بر روی قیر داغ بیاندازید. پس از انجام این کار شما موفق به قیر گونی آشپزخانه شده اید.

قیر گونی کف آشپزخانه

مطالب پیشنهادی:خرید گونی بنگال

قیرگونی با کیفیت از کجا بخریم ؟

همانطور که مشاهده کردید یکی از مهمترین نکات قبل از قیر گونی کف آشپزخانه این است که شما حتماً باید عایق رطوبتی خود یعنی گونی و قیر را از فروشگاه های معتبر و نمایندگی های معتبر فروش عایق رطوبتی در تهران خریداری کنید.
شما می توانید تمامی عایق های رطوبتی خود را با بالاترین کیفیت موجود در بازار به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از شرکت معتبر قیر برتر تهیه کنید‌.اگر به فکر قیر گونی آشپزخانه هستید و عایق رطوبتی را تهیه نکرده اید بهتر است همین حالا عایق رطوبتی مورد نظر خود را به همراه ضمانت نامه کتبی از این فروشگاه معتبر در تهران خریداری کنید‌.

چرا قیر برتر؟!

دلیل اینکه سالهاست مشتریان عزیز قیر برتر را انتخاب میکنند در چیست؟ تفاوت قیربرتر با سایرین در چیست؟ دکمه را لمس کنید!

نتیجه گیری

در این مطلب به طور کامل به قیرگونی آشپزخانه و اهمیت انجام این کار اشاره شد و متوجه آن شدید که قیر گونی کف آشپزخانه بسیار مهم و ضروری است.شما می توانید تمامی سوالات خود را درباره قیرگونی آماده در بخش کامنت از کارشناسان و متخصصین ما بپرسید.

آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.