You are currently viewing ایزوگام بام پوش ایران
بام پوش ایران

ایزوگام بام پوش ایران

بام پوش ایران (Izogam roofing of Iran) یکی دیگر از نمایندگی‌ها در زمینه ایزوگام است که یک برند مشهور و شناخته شده است. در کشور ما ایران برندهای مختلفی در زمینه ایزوگام مشغول به فعالیت هستند که یکی از این برندها بام پوش است. این شرکت برای تولیدات محصولات خود از مرغوب‌ترین و عالی‌ترین مواد استفاده می‌کند تا مصرف کنندگان خود از محصولاتشان راضی باشند. بنابراین در این مقاله از قیر برتر با ما همراه باشید تا با یکدیگر به بررسی بام پوش ایران بپردازیم، اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کرده و بعدا دچار مشکل نشوید.

بهترین ایزوگام برای پشت بام

ایزوگامی که در برابر هوای سرد و گرم مقاوم باشد جزو بهترین ایزوگام‌ها برای پشت بام است. ایزوگام خوب ایزوگامی است که بوی نامطبوعی ندهد؛ چراکه اگر بوی بدی بدهد دلیل نامرغوب بودن را نشان می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های یک ایزوگام خوب به طول عمر آن می‌توان اشاره کرد که نباید در کوتاه مدت دچار خرابی و فرسودگی شود. بام پوش ایران یکی از بهترین و درجه یک‌ترین برندها است که توانسته است در میان رقبای خود نامی بسیار خوب را در بین مصرف کنندگان خود برجای بگذارد. پس حتما در انتخاب بهترین ایزوگام به این موارد توجه داشته باشید.

سایت قیر برتر برای انتخاب بهترین ایزوگام می‌تواند گزینه خوبی برایتان باشد.

مطالب پیشنهادی: سپهر گستر دلیجان

انواع ایزوگام

ایزوگام‌ها به طور کلی براساس ساخت، نوع مواد تشکیل دهنده موجود، روکش و مواردی از این قبیل به دسته‌های گوناگونی تقسیم بندی می‌شوند که در ادامه به این موارد به طور کامل خواهیم پرداخت. همچنین بسته به نوع استفاده‌ای که خواهد داشت مواد تشکیل دهنده و نوع ساخت آن نیز متفاوت خواهد بود. قابل ذکر است که بام پوش ایران انواع مختلف ایزوگام را برای مصرف کنندگان این محصول فراهم کرده است.

انواع ایزوگام براساس مواد

ایزوگام‌ها براساس مواد به دو دسته پلیمری و دمیده تقسیم بندی می‌شوند که در این مقاله از معرفی بام پوش ایران شرح داده می‌شود.

قیربرتر را بهتر بشناسید

مجموعه قیربرتر با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش قیر و ایزوگام در سطح کشور، اکنون آماده خدمت رسانی از طریق وب سایت و شبکه های مجازی می باشد.

ایزوگام پلیمری (BPP)

برای تهیه ایزوگام پلیمری از 60 تا 70 درصد قیر استفاده می‌کنند. از مواد تشکیل دهنده این ایزوگام به لایه آلومنیوم، پلی استر، تیشو می‌توان اشاره کرد که ترکیب آن‌ها با یکدیگر مانع از نفوذ آب و هوا به آن می‌شود و لایه‌ای مستحکم و مقاوم را به وجود می‌آورد. برای تهیه ایزوگام پلیمری از مواد نفتی، قیر و مواد و محصولات پتروشیمی استفاده می‌کنند سپس آنان را با یکدیگر ترکیب می‌کنند.

ایزوگام دمیده (BOF)

همانطور که از اسم این ایزوگام نیز مشخص است برای ساختن و تهیه کردن آن از دمیدن هوا به نفت کوره‌ای یا مازوت استفاده می‌کنند. ماده اصلی و بنیادین این ایزوگام قیر است. کاربرد ایزوگام دمیده بیشتر در باتری موتور، ساخت ورق‌های پوشش بام و اندود کاری کاربرد دارد. این ایزوگام نسبت به ایزوگام پلیمری مقاومت کمتری داشته و امکان نفوذ آب و مواد دیگر وجود دارد.

مطالب پیشنهادی: بام گستر دلیجان

انواع ایزوگام بر اساس لایه

از دیگر تقسیم بندی‌های ایزوگام می‌توان به لایه‌های مختلف آن اشاره کرد که به دو صورت تک لایه و دو لایه تولید و به عرضه می‌رسد.

ایزوگام تک لایه

همانطور که از اسم آن نیز مشخص است، این ایزوگام دارای یک لایه است که انعطاف‌پذیری و ضخامت کمتری دارد. کاربرد ایزوگام‌های تک لایه را می‌توان برای مکان‌هایی که عایق‌کاری آن‌ها دارای انعطاف زیادی است استفاده کرد. همچنین این نوع ایزوگام بهتر است در مکان‌هایی که فاقد رطوبت یا دارای رطوبت و نمی کمی هستند استفاده شود.

چرا قیر برتر؟!

دلیل اینکه سالهاست مشتریان عزیز قیر برتر را انتخاب میکنند در چیست؟ تفاوت قیربرتر با سایرین در چیست؟ دکمه را لمس کنید!

ایزوگام دو لایه

ایزوگام دو لایه از دو لایه که یکی جنس تیشوی نخ‌دار است و دیگری پلی استر، ساخته و تهیه می‌شود. به علت وجود الیاف شیشه در کنار پلی استر دارای استحکام بیشتری است. همچنین الیاف شیشه مانع از خم شدن می‌شود. در مقایسه با ایزوگام تک لایه استحکام و طول عمر زیادی نیز دارد.

انواع ایزوگام بر اساس روکش

در این مقاله که به معرفی بام پوش ایران می‌پردازیم، سومین دسته بندی ایزوگام‌ها متعلق به روکش آن است که به 4 دسته مختلف تقسیم بندی به شرح زیر انجام می‌گیرد.

ایزوگام با روکش آلومینیومی

برای تولید و تهیه ایزوگام روکش آلومنیومی از یک لایه تیشو نخ‌دار و پلی استر استفاده می‌کنند تا مقاومت و استحکام آن بالا رود. به خصوص در مکان‌هایی که نور آفتاب به شدت می‌تابد این ایزوگام گزینه خوب و مناسبی است.در ادمه به مزیت های ایزوگام “بام پوش ایران” اشاره خواهیم کرد.

ایزوگام بدون روکش

ایزوگام بدون روکش برخلاف مورد بالایی، دارای روکش نیست. برای ساخت آن از پودر معدنی استفاده می‌کنند. این ایزوگام به دلیل اینکه فاقد روکش است در مکان‌هایی که بسیار گرم است یا تابش نور آفتاب زیاد است به هیچ عنوان استفاده نمی‌شود. از مکان‌هایی که این ایزوگام در آن کاربرد دارد به استخر، دیوار و سرویس‌های بهداشتی می‌توان اشاره کرد.

ایزوگام سنگریزه

همانطور که از اسم این نوع ایزوگام نیز مشخص است، این ایزوگام با سنگریزه‌ها پوشانده شده است. به علت استفاده از سنگریزه‌ها جلوه زیبا و منحصربه‌فردی را نیز به محیط القا می‌کند. معمولا از این نوع در جاهایی که امکان تردد زیاد داشته باشد استفاده می‌کنند؛ زیرا مقاوم پذیری آن بسیار زیاد است.

ایزوگام طرح دار

از دیگر ایزوگام‌های زیبا که جلوه خوبی به محیط اطراف می‌دهند، ایزوگام طرح دار است. البته این ایزوگام با نام دیگری همچون ایزوگام رنگی نیز شناخته می‌شود. همچنین دارای انواع طرح و نقش‌های متنوع و زیبا همانند چمنی، آجری، شش ضلعی و طرح‌های مختلف سنگ و پارکت را می‌توان نام برد.

ایزوگام بام پوش اصل
ایزوگام بام پوش اصل

مزیت‌های ایزوگام بام پوش

 • از مزیت‌های اول ایزوگام بام پوش ایران می‌توان به قیمت مناسب و به‌صرفه بودن آن اشاره کرد.
 • این ایزوگام دچار پوسیدگی و فرسودگی نخواهد شد پس با خیال راحت می‌توانید از این برند استفاده کنید.
 • وزن بسیار سبکی دارد.
 • مقاومت و استحکام آن در برابر سرمای زیاد و گرمای طاقت فرسا زیاد است.
 • در مقایسه با قیر زمان کمتری صرف آن می‌شود و می‌توان در کوتاه مدت آن را انجام داد.
 • کسانی که نگران موقعیت جغرافیایی و آب‌وهوا هستند باید بگوییم که این ایزوگام در همه و انواع مختلف آب‌وهوا قابل استفاده است.

قیمت ایزوگام بام پوش

به طور کلی باید گفت که  به دلیل اینکه قیمت‌ها یکسان نیست و در ماه‌های مختلف سال ممکن است نوسان داشته باشد. از سویی دیگر قیمت ایزوگام بام پوش ایران بستگی به نوع آن، میزان متراژ، آب و هوا، موقعیت جغرافیایی و اقلیمی و محل نصب شامل (دیوار، پشت بام، سرویس‌ها و مکان‌های دیگری از این قبیل) متفاوت است و نمی‌توان یک قیمت کلی در این مورد ذکر کرد. همچنین گفتنی است که قیمت‌ها استان به استان متفاوت است.

قیمت روز ایزوگام بام پوش را می‌توانید از شرکت قیر برتر بپرسید. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم.

ایزوگام بام پوش با کیفیت از کجا بخرم؟

شرکت قیر برتر به عنوان یک شرکت باسابقه و چندین سال کار در این زمینه توانسته است امکانات خرید برای کسانی که می‌خواهند از محصولات بام پوش ایران استفاده کنند را فراهم کرده است. برای این کار فقط کافی است از طریق شماره تماسی که در داخل سایت گذاشته شده است تماس حاصل فرمایید. همچنین راه دیگری نیز برایتان مهیا است و آن امکان خرید و سفارش به صورت حضوری است که امکان خریدی با خیال راحت را برایتان به ارمغان می‌آورد.


سوالات متداول FAQ

 • وزن ایزوگام بام پوش چقدر است؟

  وزن ایزوگام بام پوش اصل دلیجان به طور دقیق 42 کیلوگرم می باشد.

 • چسبندگی ایزوگام بام پوش چگونه است؟

  ایزوگام بام پوش ایران به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه چسبندگی بالایی دارد.

 • بام پوش ایران برای عایق کردن پشت بام مناسب است؟

  بله به دلیل کیفیت بالای این ایزوگام پیشنهاد می شود برای عایق کردن از آن استفاده کنید.

 • قطر ایزوگام بام پوش چقدر است؟

  قطر این ایزوگام به طور دقیق 4 میلی است.


سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با برند بام پوش ایران آشنا سازیم. بی شک بام پوش ایران جزو یکی از کاربلدترین و بهترین شرکت‌ها در این زمینه است و توانسته است سالیان سال محصولات مرغوب و درجه یک را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. حتما به یاد داشته باشید که محصول خود را از جایی مطمئن بخرید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید. جهت سفارش محصول می‌توانید با شماره تماس و یا به صورت حضوری اقدام به خرید نمایید.همچنین شما می توانید سوالات خود را در بخش کامنت از ما بپرسید.

آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها