You are currently viewing قیمت قیر گونی پشت بام
قیمت قیر گونی پشت بام

قیمت قیر گونی پشت بام

در این مقاله درباره قیرگونی ساختمان و همچنین قیمت قیر گونی پشت بام برای عایق کاری  قسمت های مختلف که شامل قیرگونی پی ، پشت بام وسرویس بهداشی و آشپزخانه و … است،صحبت می کنیم. برای انجام این عملیات می بایست گونی های کنفی مخصوص این کار در بین لایه های قیر قرار بگیرد تا عایق کاری پایدارتر و منسجم تری داشته باشی.

مناسب بودن برای فضاهای کوچک ، مصالح قابل دسترس و اجرای راحت را می‌توان از مزایای قیرگونی احتساب کرد. پوسیده شدن ناحیه قیرگونی شده به مرور زمان داشتن عمر مفید کم نسبت به عمر مفید سازه و پاره شدن در اثر نشست‌های احتمالی سازه ساختمانی وهمچنین خطرناک بودن به دلیل داغی قیر را می توان از جمله معایب قیرگونی دانست.

قیرگونی چیست؟

همانطور که از نام آن مشخص است قیرگونی محصولی است متشکل از قیر و گونی که جهت عایق سازی قسمت های مختلف به کار برده می شود مانند قیرگونی پی ، قیرگونی سرویس هاس بهداشتی ، آشپزخانه ، پشت بام ساختمان ها. نکاتی قبل از اجرا باید رعایت شود که عبارتند از اینکه سطح کار ریسمان شده باشد ،سطح کاملا صاف و تمیز باشد و لوله های بخاری، کف شوی و هواکش ها در محل مشخص شده نصب شده باشند. در این روش الیاف گونی نقش مسطح کننده قیر را ایفا می کنند.بهتر است بدانید که قیر گونی معمولا به دو روش یک لایه و همچنین دو لایه انجام می شود.

در ادامه به قیمت قیر گونی پشت بام اشاره خواهیم کرد.

مطالب پیشنهادی: قیر سطلی

در زمان اجرای عملیات قیرگونی می بایست نکات و استانداردهایی را به کار برد که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم

 • ضخامت هر لایه از قیرگونی نباید بیشتر از 2 تا 3 سانتی متر باشد.
 • وزن قیرگونی را باید در نظر داشت و همچنین اینکه سازه می تواند این وزن را تحمل کند یا خیر.
 • برای قیر گونی نباید روی سطوح آهک یا شقته آهکی به کار برده شود زیرا آهک و شفته آهکی قیر را فاسد و از بین می برد و باید برای ملات زیر حتما از ماسه به همراه سیمان استفاده کرد.
 • شیب سطح مورد استفاده برای آبرو ها نیز باید بین 3 تا 5 درصد باشد.
 • در قیر گونی دو لایه ، لایه دوم می بایست در جهت عمود بر لایه اول اجرا شود
 • باید توجه داشت که لایه های گونی برای قرار گیری کنار یکدیگر می بایست 10 سانتیمتر همپوشانی در جهت شیب داشته باشند.

با ما برای اشاره دقیق به قیمت قیر گونی پشت بام همراه باشید.

قیر برای قیرگونی
قیر برای قیرگونی

روش و قیمت قیر گونی پشت بام

تا اینجا متوجه شدید که قیمت قیر گونی پشت بام بسیار مهم می باشد.در نظر اول ممکن است ساده به نظر برسد اما در این روش باید استانداردهایی را در زمان اجرای قیرگونی رعایت شود که رعایت این موارد در قیمت قیرگونی پشت بام نیز تاثیرگذار است چرا که درغیر اینصورت اجرای قیرگونی ممکن است به درستی انجام نشود و شامل هزینه های اضافه شود.

 • سطح کار باید کاملا خشک باشد ، وجود رطوبت باعث ایجاد حباب در زیر قیرگونی می شود نه در اثر تغییر دما یا نشست ساختمان یا در اثر ضربه ، دچار صدمه و پارگی می شود.
 • قیر در زمان انجام عملیات قیرگونی دمایی بین 150 تا 177 درجه سانتیگراد داشته باشد و اگر دما بیشتر شود مواد فرار آن جدا شده و کیفیت قیر را کاهش می دهد.
 • محکم کردن این عایق به هیچ عنوان از میخ نباید استفاده کرد.
 • در مرحله اول و پیش از شروع عملیات باید سطح را به ‌طور یکدست  و بدون  هرگونه ترک سیمان‌ریزی کرد.
 • جهت صحت عملیات عایق کاری از تمیز بودن وسالم بودن گونی ها باید اطمینان حاصل نمود.
 • چروک گونی ها باید باز و سطح گونی ها باید صاف باشد
 • در هنگام پخش قیر روی گونی باید دقت کرد که به صورت صاف و یکدست انجام شود و مراقب گونی ها بود تا پاره نشوند.
 • در مرحله پایانی قیرگونی پشت بام باید به مدت 24 ساعت آن را در نظر گرفت تا از صحت کار مطمئن شد.

اگر می خواهید قیر خریداری کنید با ما همراه باشید زیرا می خواهیم به قیمت قیر گونی پشت بام اشاره کنیم.

چرا قیر برتر؟!

دلیل اینکه سالهاست مشتریان عزیز قیر برتر را انتخاب میکنند در چیست؟ تفاوت قیربرتر با سایرین در چیست؟ دکمه را لمس کنید!

مزایای قیرگونی

به علت عایق رطوبت بودن استفاده از قیر گونی دارای مزایای بسیاری می باشد که به صورت زیر می باشد.

 • از نفوذ رطوبت جلو گیری می کند
 • مصالح آن در دسترس است
 • اجرای آن راحت است
 • برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است
 • ترمیم قسمت ها پوسیده به راحتی امکان پذیر است
 • نسبت به ایزوگام ضخامت بیشتری دارد

پس متوجه آن شدید که قیرگونی چه مزیت هایی دارد.برای قیمت قیر گونی پشت بام تماس بگیرید.

قیر سفت اصل شرکتی
قیر سفت اصل شرکتی

چه قیری برای پشت بام خوب است؟

نوع قیر مصرفی درقیمت قیر گونی پشت بام موثر است و وابسته به شرایط مختلفی ازجمله  شرایط آب و هوایی استفاده است به اینصورت که در مناطق گرم تر از قیر سفت و در مناطق سرد ازقیر شل استقاده می شود ، همچنین پس از اتمام عملیات از یک لایه آسفالت به ضخامت حداقل 2 سانتیمتر استفاده شود که در هوای سرد درجه حرارت اجرای آن 120 درجه سانتیگراد و در هوای گرم حداقل 60 درجه سانتیگراد است. قیرهای در زمان انجام عملیات قیرگونی به علت جدا شدن مواد فرارو از دست دادن خاصیت خود باید  دمایی بین 150 تا 177 درجه سانتیگراد داشته باشد.

قیر در زمان اجرای عملیات قیرگونی باید حالت روان داشته باشد تا کلیه منافذ راپوشش دهد، در حالت معمول برای لایه زیرین از قیر شل به عنوان چسب و برای لایه اصلی از قبر مخلوط استفاده می شود که درصد اختلاط آن امری وابسته به شرایط وتخصصی است اما نگران نباشید کارشناسان ما به شما مشاوره می دهند، کافی است با ما تماس بگیرید.

باید توجه داشت که در لایه آخر قیرگونی از قیر شل یا همان 60.70 استفاده نشود چرا که در فصل گرما موجب روان شدن قیر شده و به طبع آن گرفتگی آبروها و در صورت اجرای لایه آسفالتی با ضخامت کمتر باعث ترک های طولی روی همپوشانی گونی ها می شود.

اگر از قیر سفت برای قیرگونی استفاده شود در فصول سرد باعث ایجاد ترک های موزاییکی می شوند ، عمر این نوع عایق کوتاه است و در صورت بروز مشکلات گفته شده عمر آن کوتاه تر خواهد شد پس برای انتخاب بهترین میزان و نوع قیر با کارشناسان مجرب قیر برتر تماس بگیرید.

باید توجه کرد که عدم رعایت نکات گفته علاوه برخسارت وارده بر قیمت قیر گونی پشت بام نیز موثر است پس بهتر است پیش از هر کاری با افراد متخصص مشورت کنیم.

برای استعلام قیمت قیرگونی پشت بام با ما تماس بگیرید

مطالب پیشنهادی: فروش قیر

قیمت قیر گونی پشت بام چقدر است؟

 • برخی ازعواملی که در قیمت قیر تاثیر گذار هستند به صورت زیر هستند
 • یکی ازتاثیرگذارترین عوامل،قیمت مواد اولیه کار رفته شده در قیر است.
 • نرخ مصوب برای قیر تحت عنوان یک قیمت
 • نوع وسیله حمل و نقل و میزان مسافت طی شده برای حمل
 • همچنین میزان عرضه و تقاضا و موجود بودن قیر در بازار
 • اما اصلی ترین عامل تاثیرگذار نوسانات قیمت جهانی نفت و ارز است

ما در مجموعه قدرتمند قیر برتر همراه تیم مجرب همواره تمامی همت خود را به کار گرفته ایم تا بهترین کیفیت را با کمترین قیمت همراه سازیم اما همانطور که مستحضر هستید قیر محصولی نفتی است و با توجه به نوسنات قیمت جهانی نفت و همچنین ارز، متاسفانه قیمت قیر هم دچار نوسانات قیمت می باشد و در حال حاضر شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز جهت استعلام قیمت قیر گونی پشت بام و قیمت تمامی عایق های رطوبتی با ما تماس بگیرید.

باید توجه داشت که قیمت تمام شده قیر روی عملیات های عایق کاری نیز تاثبر مستقیم دارند برای مثال قیمت قیر گونی پشت بام وابسته به قیمت قیر می باشد.

قیر حلب 17 کیلویی
قیر حلب 17 کیلویی

قیر با کیفیت رو از کجا خریداری کنیم ؟

با توجه به کاربرد های متنوع قیر کیفیت قیر بسیار حائز اهمیت است چرا که در ساختمان ها ، پارکینگ ،ساخت و نگهداری جاده ها ، مسیرهای راه آهن ، بنادر ، باند فرودگاه ، محل بازی و ورزش و … مورد استفاده قرار می گیرد.

قیر ساختمانی به صورت های مختلفی از جمله قیر بشکه ای ، قیر نیم بشکه ، قیر حلبی ، قیر سفت کارتنی ، قیر 60.70 شرکتی عرضه می شود که شما مشتریان عزیز می توانید با تماس با ما و مشورت مشاوران شرکت قیر برتر می توانید قیر مناسب خود را تهیه نمایید.

شرکت قیربرتر سابقه فروش عایق های رطوبتی به مدت 20 سال با سابقه ای درخشان را دارد ، این شرکت فعالیت خود را از سال 1380 به صورت رسمی در ضمینه عایق های رطوبتی آغاز نمود و طی این مدت همواره سعی داشته رضایت شما عزیزان در اولیت آرمان های خود به همراه داشته باشد.

برای خرید قیر با کیفیت و برای اطلاع از قیمت قیر گونی پشت بام با کارشناسان مجرب تیم قیر برتر تماس بگیرید.

مطالب پیشنهادی: قیمت قیر سفت

قیربرتر را بهتر بشناسید

مجموعه قیربرتر با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش قیر و ایزوگام در سطح کشور، اکنون آماده خدمت رسانی از طریق وب سایت و شبکه های مجازی می باشد.

گونی برای قیرگونی

یکی دیگر از مواد اولیه در قیرگونی ، گونی است که به گونی چتایی معروف است که مواد اولیه تولید آن کنف هندی یا جوت است ، جوت از قسمت نرم ساقه ی گیاهی که تا 3 متر رشد می کند به دست می آید.پس برای قیمت قیر گونی پشت بام تماس بگیرید.اگر چه کشورهای زیادی در تولید آن نقش دارند اما معروفترین و بهترین آن ها پاکستان و بنگلادش هستند معیار اندازه گیری آن ها یارد است.

گونی های چتایی در بازار دارای سه درجه میباشد و معیار سجش کیفیت آنها بافت آنها است به اینصورت که هر چه بافت آنها ریزتر و نرم تر و مقاومت در برابر کشیدگی بیشتر و کیفیت بالاتر و قیمت گونی  قیرگونی چتایی بالاتر و هر چه چشمه ها و بافت آن بازتر و درشت تر باشد قیمت گونی چتایی پایینتر است.شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز برای اطلاع از قیمت قیر گونی پشت بام تماس بگیرید.

مطالب پیشنهادی: فروش قیر بشکه ای

گونی درجه یک

این نوع دارای بافت ریز میباشد که بیشتر برای مصارف دیگر جز قیر گونی مانند فیلتر صنعتی در کارخانه های نیشکر استفاده میشود و به طبع آن قیمت این نوع گونی بسیار بالا میباشد .

گونی درجه دو

برای قیرگونی از این  نوع گونی استفاده میشود که به همین دلیل به گونی قیرگونی شهرت یافته است.این نوع گونی دارای بافت متوسط و قیمت مناسب میباشد و خود شامل سه درجه بندی است.

گونی درجه سه

این گونی دارای بافت درشت تری میباشد و بیشتر جهت کیسه های بسته بندی پنبه و دیگر کالاها استفاده میشود وبه نسبت قیمت بسیار پایینی دارد.

برای خرید انواع گونی چتایی با کیفیت و قیمت مناسب با ما تماس بگیرید


سوالات متدوال FAQ

 • قیمت قیر چقدر است؟

  قیمت قیر به دلیل نوسان داشتن قیمت دلار و قیمت نفت جهانی هرروز تغییر می کند.

 • قیر شل بهتر است یا قیر سفت؟

  بسته به نیاز خود باید قیر مورد نظر را تهیه کنید اما قیر شل چسبندگی بیشتری دارد.

 • برای قیرگونی چه قیری بهتر است؟

  برای قیرگونی پیشنهاد می شود از قیر شل پالایشگاهی قیر برتر استفاده کنید.

 • برای قیرگونی پشت بام از چه قیری استفاده کنیم؟

  شما باید قیر بشکه ای 220 لیتری پالایشگاهی اصل را تهیه کنید و به همراه گونی به طور کامل عایق کنید.


نتیجه گیری

با توجه به مفهوم و آشنایی با قیر گونی متوجه شدیم که عملیات ما چه قیرگونی پشت بام باشد چه سرویس بهداشتی نیازمند مواد اولیه شامل قیر و گونی و همچنین نیروی با تجربه و متخصص است و همه ی این موارد به صورت مجزا روی قیمت تمام شده کار تاثیرگذار است که برای تامین همه ی  این موارد واطلاع از قیمت قیر گونی پشت بام کافیست با مجموعه ی قیر برتر تماس حاصل فرمایید.همچنین می توانید سوالات خود را در بخش کامنت از کارشناس ما بپرسید.

آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.