درباره ما

بهتر است بدانید که قیربرتر سابقه فروش عایق های رطوبتی به مدت 20 سال را دارد.این شرکت با سابقه درخشان خود، به یکی از بزرگترین فروشگاه عایق رطوبتی در استان تهران تبدیل شده است.مدیریت این مجموعه بر عهده آقای اللهیاری می باشد که شما مشتریان عزیز می توانید به طور مستقیم با ایشان در خرید عایق رطوبتی مشورت کنید.

قصه از کجا شروع شد؟

شرکت قیربرتر در سال 1380 تصمیم به خرید انواع عایق های رطوبتی اصل از شرکت های معتبر ایران گرفت.سرانجام پس از گذشت 1 سال و در سال 1381 این شرکت در جنوب تهران تاسیس شد تا نیاز به عایق های رطوبتی در این منطقه و علاوه برآن در بخشی وسیع از تهران برطرف شود.
فروش انواع ایزوگام اصل دلیجان با ضخامت 4 میل و با وزن خالص 42 کیلوگرم به صورت کلی و جزئی با ارائه ضمانت نامه اصالت کالا و بیمه نامه معتبر.
فروش انواع قیر شرکت نفت پاسارگاد (شل ، مخلوط و سفت ) بشکه ای ، حلبی و کارتنی به صورت عمده ای و جزئی با بالاترین کیفیت و به شرط سلامت کالا.
فروش انواع گونی هند ، پاکستان ، ایران و بنگال با بالاترین بازدهی و کیفیت و بالاترین تراکم در عرض های مختلف.

مامویت ما

ماموریت اصلی این شرکت تهیه عایق های رطوبتی با کیفیت ، مطمئن و با استاندارد و توزیع و همچنین نصب آنها می باشد.محصولات شرکت قیربرتر شامل فروش انواع قیر،ایزوگام و گونی می باشد که تمامی محصولات با کیفیت بالا توزیع می شود.در این زمینه این مجموعه سعی بر این دارد که از شرکت های مطمئن با پیشینه درخشان درزمینه تولید عایق های رطوبتی فعالیت دارند،محصولات خود را تهیه و با کمترین سود به مشتریان خود عرضه نماید.

افتخارات ما

بزرگترین افتخار این مجموعه رضایت تمامی مشتریانمان است که در این 20 سال سابقه فعالیتمان در این زمینه کوشیده ایم و هدف اصلی قیربرتر کسب رضایت تمامی مشتریان خود می باشد.

آخرین مقالات

انواع قیر

قیر به سه دسته عمده تقسیم بندی می‌شود که هر کدام کاربردها و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده مصرف کنندگان قرار می‌گیرند. اما به طور کلی با یکدیگر تفاوت‌های بارزی دارند که می‌توان نتیجه گرفت دلیل این تفاوت‌ها باعث دسته‌بندی آنها شده است. انواع قیر معمولا از نظر گرانروی و میزان کشش با یکدیگر تفاوت دارند و به گفته شرکت قیر برتر که تخصص زیادی در این زمینه دارد، معمولاً تفاوت‌های انواع قیر در درجه نفوذ و نقطه اشتعال آن هم می‌باشد.

توضیحات بیشتر »

فروش قیر

شرکت های تولید کننده قیر برای فروش قیر را در پالت و بشکه های ضد زنگ و فولادی ریخته و برای صادر به کشورهای دیگر آن را به گمرک های مرزی مخلتف ارسال می‌کنند.

توضیحات بیشتر »