You are currently viewing قیمت قیر گونی دولا
قیمت قیر گونی دولا

قیمت قیر گونی دولا

در این مقاله می خواهیم درباره ی قیمت قیر گونی دولا به طور کامل صحبت کنیم زیرا قیر گونی دولا یکی از مهم ترین کارها در عایق کردن استاندارد سرویس های بهداشتی و حمام میباشد کسب نباید با توجه به استانداردهای موجود تمامی آنها را رعایت کنید.

قیر چیست ؟

قبل از اشاره کامل به قیمت قیر گونی دولا در ابتدا بهتر است بدانید که عایق رطوبتی قیر چیست و چه نقشی در ساختمان سازی دارد. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که یکی از مهم‌ترین مراحل ساختمان سازی حتماً باید به درستی رعایت شود این است که شما باید ساختمان خود را از نفوذ آب به طور کامل و به‌طور حرفه‌ای عایق کنید و عایق بندی بسیار مهم میباشد. بدین صورت که اگر به عایق کاری ساختمان اهمیت ندهید ممکن است آب به راحتی به داخل ساختمان نفوذ کند و باعث ایجاد هزینه‌های بسیار زیادی برای شما خواهد شد.

قیر یکی از عایق های رطوبتی معروف در ساختمان سازی میباشد که برای عایق کردن پشت بام ها و همچنین برای عایق بندی کامل سرویس های بهداشتی و حمام مورد استفاده پیمانکار قرار می گیرد. قیر داغ به دلیل چسبندگی بالایی که دارد می‌تواند سطح مورد نظر را به راحتی بپوشاند و یک عایق کامل را تشکیل میدهد.

مطالب پیشنهادی:گونی قیرگونی

قیر گونی چیست؟

یکی دیگر از انواع عایق کاری ساختمان و سرویس های بهداشتی که امروزه مورد توجه بیشتر مصرف کنندگان و پیمانکاران قرار گرفته است این است که به فکر قیرگونی ساختمان و سرویس بهداشتی خود هستند.قبل از اشاره به قیمت قیر گونی دولا بهتر است بدانید که قیرگونی به چه معناست و چه فایده و مزیت هایی دارد.

در پاسخ به این سوال مهم زمانی که شما از قایق گونی به همراه قیر با کیفیت استفاده کنید یک لایه ضخیم و به زبان ساده یک صدم کم در برابر نفوذ آب در سرویس بهداشتی و حمام تشکیل می شود و به هیچ عنوان آب نمی تواند به داخل زمین و یا سقف طبقه های پایین تر نفوذ کند. پس اگر می خواهید یک سد محکم در برابر نفوذ آب در ساختمان خود بسازید که به هیچ عنوان نگران نفوذ آب نباشید حتماً باید به فکر قیرگونی ساختمان خود باشید. یکی از انواع قیر گونی که امروزه بسیار متداول است،قیر گونی دولا می باشد که در ادامه به قیمت قیر گونی دولا اشاره خواهیم کرد.

لیست قیمت گونی قیرگونی

برای مشاهده و آگاهی از آخرین قیمت های انواع مختلف گونی قیرگونی: گونی کنفی، گونی چتایی دکمه زیر را لمس کنید. کلیه قیمت ها به روز می باشد.

قیر گونی دولا چیست ؟

حال ممکن است این سوال برای شما مشتریان عزیز پیش بیاید که قیر گونی دولا چیست و قیمت قیر گونی دولا چقدر است. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که در مواقعی که ساختمان شما با آب سروکار بسیار زیادی دارد و نفوذ آب به طبقه های پایین تر ممکن است خسارت های زیادی به بار آورد در این مواقع حتماً باید به فکر قیرگونی دولایه باشید. پیمانکار و نصاب از دولایه گونی به همراه قیر با کیفیت استفاده می کند تا دو لایه صد ضخیم در برابر نفوذ آب ساخته شود.

معمولاً این کار را در استخر ها مکان‌هایی مانند سرویس های بهداشتی انجام می دهند زیرا آب در این مکان ها بسیار جریان دارد و ممکن است هر لحظه به طبقه های پایین تر نفوذ پیدا کند. حتی در بعضی از مواقع ممکن است به دلیل حساس بودن کار از لایه های بیشتر گونی هم در حین عایق بندی استفاده کرد.

مزیت های قیرگونی دولا

  • ایجاد سد محکم دربرابر آب
  • طول عمر دوبرابر نسبت به یک لا
  • مخصوص استفاده در سرویس بهداشتی و حمام
  • جلوگیری از نفوذ حتی یک قطره آب
  • جلوگیری از ترک برداشتن عایق رطوبتی
  • و…

مطالب پیشنهادی:قیمت قیر گونی پشت بام

بهترین گونی برای قیرگونی دولا

اگر شما قصد به انجام قیرگونی دولا را گرفته اید و می خواهید یک صدم محکم در برابر آب و نفوذ آن بسازید بهتر است بدانید که حتماً باید از بهترین عایق رطوبتی برای این کار استفاده کنید تا نتیجه مطلوبی را مشاهده کنید. در این مواقع به گفته شرکت معتبر قیر برتر شما حتماً باید برای قیرگونی از گونی درجه یک استفاده کنید که الیاف های ریزی داشته باشد تا آب نتواند به راحتی به داخل آن نفوذ کند و این مهم ترین نکته قبل از تهیه گونی میباشد.

طبق تجربه قیر برتر یکی از بهترین گونی ها گونی چتایی بنگال درجه یک میباشد که شما میتوانید به راحتی برای عایق رطوبتی خود استفاده کنید.اگر میخواهید گونی با کیفیت تهیه کنید با ما همراه باشید در ادامه به قیمت قیر گونی دولا اشاره خواهیم کرد‌.

قیمت قیر گونی دولا

بهترین قیر برای قیرگونی

یکی از مهمترین نکاتی که قبل از خرید قیر و گونی باید رعایت کنید این است که حتماً باید بدانید چه نوع قیری باید تهیه و خریداری کنید. بهتر است بدانید که برای عایق کردن سرویس های بهداشتی و در مواقعی که می خواهید سرویس بهداشتی و حمام خود را قیرگونی کنید حتماً باید از قیر شل در لایه اول عایق بندی خود استفاده کنید و این مهم ترین نکته در انجام این کار میباشد.

در ابتدا باید قیر شل را به طور کامل داغ کنید و بر سطح سرویس بهداشتی و حمام بریزید و بعد از این کار از گونی به صورت دولا استفاده کنید. زمانی که شما این کار را انجام دهید می‌توان گفت که شما تمامی استانداردهای لازم را رعایت کرده اید و سرویس بهداشتی شما به طور کاملا عایق بندی شده است.

چرا قیر برتر؟!

دلیل اینکه سالهاست مشتریان عزیز قیر برتر را انتخاب میکنند در چیست؟ تفاوت قیربرتر با سایرین در چیست؟ دکمه را لمس کنید!

قیمت قیر گونی دولا چقدر است ؟

اما شاید برای مشتریان عزیز شرکت معتبر قیر برتر سوال پیش بیاید “قیمت قیر گونی دولا” چقدر است و چه هزینه هایی را باید برای عایق بندی انجام داد. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که چندین عامل مهم در قیمت گذاری عایق های رطوبتی وجود دارد. علاوه بر آن زمانی که شما می خواهید سرویس بهداشتی و حمام خود را به صورت گونی دولا عایق کنید حتماً باید هزینه بیشتری را بپردازید زیرا باید مقدار بیشتری از گونی درجه یک را خریداری کنید.

همچنین یکی دیگر از مواردی که باید بدانید این است که به طور دقیق به چند یارد گونی درجه یک نیاز دارید. شما میتوانید تمامی سوالات خود را درباره این موضوع از کارشناسان و متخصصین ما بپرسید و کافیست با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

نتیجه گیری

در این مقاله به طور کامل به قیر گونی دولا و قیمت قیر گونی دولا اشاره شد و شما عزیزان میتوانید تمامی سوالات مربوطه به این موضوع را در بخش کامنت از ما بپرسید.

آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

منبع: dorsatejarat.com