Read more about the article نحوه ساخت قیر
نحوه ساخت قیر

نحوه ساخت قیر

قیر یکی از معروف‌ترین عایق‌های رطوبتی می‌باشد که برای عایق کردن ساختمان‌ها و سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که نحوه ساخت قیر به چه صورت است که در ادامه این صفحه می‌خواهیم به طور کامل درباره روش ساخت قیر مطالبی را به شما بگوییم پس با ما همراه باشید.

ادامه خواندننحوه ساخت قیر
Read more about the article قیمت قیر عراق
قیمت قیر عراق

قیمت قیر عراق

قیمت قیر عراق نوعی قیر است که از چاه های نفتی در کردستان و جنوب عراق استخراج می شود. در کشور عراق دریاچه هایی از قیر عراقی وجود دارد. به دلیل بروز نبودن پالایشگاه های عراق وضعف کشور در جداسازی مواد موجود در قیر، قیرهای عراقی سولفور بالایی دارند. البته وجود سولفور یا گوگرد برای استفاده در برخی صنایع مثل لاستیک سازی و تولید آسفالت یک مزیت محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم درباره قیر عراقی و خرید قیر باکیفیت صحبت کنیم.

ادامه خواندنقیمت قیر عراق
Read more about the article قیر بشکه ای 60 70
قیر بشکه ای 60 70

قیر بشکه ای 60 70

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که قیر بشکه ای 60 70 همان قیر شل می باشد.قیر شل به دلیل کارایی بالای خود به یکی از معروف ترین انواع قیر تبدیل شده است.

ادامه خواندنقیر بشکه ای 60 70
Read more about the article قیمت قیر آسفالت
قیمت قیر آسفالت

قیمت قیر آسفالت

قیمت قیر آسفالت به دلیل نوسان قیمت قیر در بازار روز ثابت نیست و متغییر است برای اطلاع از قیمت قیر آسفالت میتوانید با شماره های درج شده در وبسایت ما تماس حاصل فرمایید.

ادامه خواندنقیمت قیر آسفالت
Read more about the article گونی چتایی هندی
گونی چتایی هندی

گونی چتایی هندی

امروز در این مقاله قصد داریم به معرفی گونی چتایی هندی بپردازیم. گونی چتایی هندی این گونی ها در میان کشور ها بسیار شناخته شده است در بسیاری از کشور ها تولید میشود.در این مقاله ضمن معرفی گونی چتایی هندی , شما را با گونی چتایی هندی؟, خرید و قیمت گونی چتایی هندی, گونی چتایی درجه یک هندی, لیست قیمت گونی چتایی هندی و مزیت های قیر گونی را  آشنا میکنیم.

ادامه خواندنگونی چتایی هندی
Read more about the article گونی چتایی پاکستانی
گونی چتایی پاکستانی

گونی چتایی پاکستانی

گونی چتایی پاکستانی یکی از انواع مختلف گونی چتایی در بازار هستند. گونی کنفی از یک نوع نخ تولید و عرضه می‌شود که یک نوع گیاه بوده و در کشورهای مختلف جهان کاشته و رشد می‌دهند. طریقه به دست آمدن نخ کنف آن نیز به این صورت است. نخ کنف از این گیاه پر کاربرد و دارای ساقه نرم و بلند است تولید می‌شود.

ادامه خواندنگونی چتایی پاکستانی
Read more about the article سرا پوش دلیجان
سرا پوش دلیجان

سرا پوش دلیجان

سرا پوش دلیجان یکی دیگر از برندهای خوش نام در بازار ایران است که با شعار اعتماد شما اعتبار ماست، شروع به کار کرده است. این شرکت با هدف تولید عایق‌های رطوبتی باکیفیت و درجه یک آماده خدمت رسانی و فروش به مشتریان عزیز است. این شرکت با ثبت 242 شناخته شده و توان صادرات محصولات ایزوگام را داراست. به علت استفاده از مواد درجه و مرغوب ایزوگام سرا پوش برای مکان‌های مختلفی نظیر سطح‌های صاف، شیب‌دار و مرتفع گزینه خوب و مناسبی است. در این مقاله از سایت قیر برتر قصد داریم شما را به طور کامل با سرا پوش دلیجان آشنا سازیم پس تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

ادامه خواندنسرا پوش دلیجان
Read more about the article ستاره طلایی دلیجان
ستاره طلایی دلیجان

ستاره طلایی دلیجان

امروز در این مقاله قصد داریم به معرفی ایزوگام ستاره طلایی دلیجان بپردازیم. ایزوگام ستاره طلایی دلیجان یکی از محصولات پر فروش در بازار ایران به منظور عایق کاری سطوح استفاده میشود.در این مقاله ضمن معرفی ایزوگام ستاره طلایی دلیجان, شما را با انواع ایزوگام دلیجان, ایزوگامستارهطلایی دلیجان چیست؟, ویژگی های ایزوگام ستاره طلایی دلیجان, مزیت های اصلی ایزوگام ستاره طلایی, و از همه مهم تر در بازار ایران از کجا ایزوگام اصل بخرمرا  آشنا میکنیم.

ادامه خواندنستاره طلایی دلیجان
Read more about the article قیر کارتنی
قیر کارتنی

قیر کارتنی

قیر از فرآورده­های نفتی پرمصرف است. این محصول با وجود کاربرد فراوانی که دارد ممکن است برای خیلی از افراد ناشناخت باشد و اطلاع چندانی از تنوع کاربرد و ویژگی­های آن در اختیار خریداران نباشد. ما در این مقاله قصد داریم شما را با قیر کارتنی و یا قیر 5 کیلویی که یکی از انواع قیر است آشنا سازیم و سپس امکان خرید آن را برای شما عزیزان فراهم کنیم.

ادامه خواندنقیر کارتنی

پایان محتوا

صفحات بیشتری برای بارگیری وجود ندارد