You are currently viewing لیست قیمت گونی قیرگونی
قیمت گونی قیرگونی

لیست قیمت گونی قیرگونی

قیمت گونی قیرگونی (hemp-sack-price-list) با توجه به نوع کیفیت و موادی که برای تولید آن استفاده می‌شود، محاسبه و ارائه می‌شود. قیرگونی ترکیبی از قیر و گونی است که برای عایق‌سازی مکان‌های مختلفی نظیر سرویس بهداشتی، ساختمان، آشپزخانه، پشت بام و مواردی از این قبیل استفاده و کاربرد دارد.

برای استفاده از قیرگونی شرایط خاصی لازم است که باید در این خصوص نهایت دقت صورت گیرد. ما در سایت قیر برتر لیستی از قیمت‌های قیرگونی را برایتان به طور کامل شرح دادیم که می‌توانید برای اطلاع از قیمت دقیق و با جزئیات به آن مراجعه کنید. در ادامه این مطلب قرار است انواع قیمت گونی قیرگونی را به صورت تک به تک برایتان توضیح دهیم پس تا آخر با ما همراه باشید.

قیمت گونی کنفی سنگری

اولین مورد از لیست این مطلب ما متعلق به گونی کنفی سنگری است. گونی کنفی و چتایی برای ایزوگام بسیار زیاد به کار می‌روند که در ادامه به قیمت گونی قیرگونی و تک به تک هر کدام را برایتان توضیح خواهیم داد. اگر بخواهیم از تاریخچه گونی کنفی برایتان بگوییم، این نوع گونی از گذشته‌های دور و دراز کاربرد دارد. کیفیت گونی‌های کنفی بسیار متنوع است. همچنین گونی کنفی برای قیرگونی بسیار رواج و کاربرد دارد.

اما باید این سوی ماجرا را نیز در  نظر گرفت چراکه با افزایش کارخانه‌های مختلف قیرگونی و گونی بافی و صنایع پتروشیمی استفاده از گونی کنفی بسیار کمتر شده است. قیمت گونی کنفی و قیمت گونی قیرگونی بسته به نوسانات بازار متفاوت است ولی می‌توانید به لیستی که در بالا قرار دادیم مراجعه کنید. البته لازم به ذکر است که به دلیل کیفیت‌های متنوع آن و نوع مختلف پارچه‌ها قیمت نیز تغییر پیدا می‌کند. علاوه بر این، گونی‌های کنفی از کشورهایی نظیر هند، چین و بنگلادش وارد کشورمان شده و به فروش می‌رسند.

مطالب پیشنهادی:شرکت های فروش قیر

قیمت گونی چتایی بنگال

با اینکه در عصر حاضر استفاده از ایزوگام بسیار رواج و کاربرد زیادی دارد اما هنوز که هنوز است از گونی چتایی و گونی کنفی نیز استفاده می‌شود. نوع دیگری از گونی‌ها برای عایق کاری گونی چتایی بنگال است. به طور کلی گونی‌ها دارای سه درجه مختلف هستند که باید قبل از خرید به طور کامل با آن‌ها آشنایی داشته باشید. گونی درجه یک معمولا با 45*11 و 40*10 شناخته می‌شود. گونی درجه دو را با نام دیگر 45*9 نیز می‌شناسند و معمولا در بسته بندی پنبه و برای تزئین مورد استفاده واقع می‌شود.

نوع سوم آن نیز 40*7 است که به طور مفصل آن را توضیح خواهیم داد. هر چقدر بافت گونی چتایی بنگال ریزتر و کوچک‌تر باشد بالطبع قیمت گونی چتایی نیز بالاتر و زیادتر خواهد بود. از طرف دیگر، برعکس مورد قبلی هر چقدر بافت گونی درشت‌تر و بزرگتر باشد قیمت آن نیز کاهش خواهد یافت. لازم است بدانید که به دلیل اینکه این نوع گونی وارداتی است به شدت تحت تاثیر نوسانات بازار و تعرفه موجود در گمرک قرار گرفته است و ممکن است قیمت آن مداوم تغییر کند. با این حال برای اطلاع از قیمت می‌توانید به جدولی که در ابتدای این مقاله برایتان گذاشتیم مراجعه کنید.در ادامه این مطلب به قیمت گونی قیرگونی به طور مستقیم اشاره خواهیم کرد.

قیمت گونی چتایی
قیمت گونی چتایی

قیمت گونی چتایی 40*7

گونی چتایی 40*7 از نوع گونی‌هایی است که در قسمت درجه سوم قرار می‌گیرد و تراکم بافت ان به نسبت پایین‌تر است. از این گونی بیشتر برای عایق سازی جاهای مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. گونی چتایی نوعی پارچه است که موادی که برای تهیه آن استفاده می‌شود قابل بازیافت است البته این پارچه به صورت ضخیم بوده و از محصولات پرفروش در بازار است. از مواد سازنده گونی چتایی به کنف هندی و جوت می‌توان اشاره کرد.

گونی چتایی مرغوب و باکیفیت قیرگونی را دارای بافتی کوچک و ریز است که مقاوم و استحکام لازم در برابر کشیدگی را داراست. برای اندازه‌گیری گونی چتایی از یارد استفاده می‌کنند و هر یارد معادل 92 سانتی متر طول دارد. کاربرد گونی چتایی برای موارد مختلفی همچون راه و شهرسازی، کشاورزی، صنایع، تزئینات و ساختمان سازی است. جهت دریافت به روزترین و دقیق‌ترین “قیمت گونی قیرگونی” می‌توانید با شماره تماسی که در سایت ذکر شده است تماس حاصل نمایید.

مطالب پیشنهادی: خرید گونی بنگال

قیمت قیرگونی با مصالح

قیرگونی با مصالح با هدف‌های متنوعی برای عایق بندی جاهای مختلف نظیر دستشویی، پشت بام، تراس، فضاهای کوچک و حمام صورت می‌پذیرد. اگر خواستار قیرگونی با مصالح با کیفیت هستید باید بدانید که این مصالح به چند نوع تقسیم می‌شوند. اول از همه به قیر باید اشاره کنیم. قیر اولین و اصلی‌ترین ماده برای اجرا و شروع قیرگونی با مصالح است. بالطبع نوع قیر و کیفیت آن در قیمت گونی قیرگونی نیز دخیل است. قیرهای دمیده معمولا قیمت کمتری نسبت به دیگر قیرها دارند.

چرا قیر برتر؟!

دلیل اینکه سالهاست مشتریان عزیز قیر برتر را انتخاب میکنند در چیست؟ تفاوت قیربرتر با سایرین در چیست؟ دکمه را لمس کنید!

قیمت قیرگونی پشت بام

قیرگونی نوعی عایق کاری و ایزولاسیون است که برای عایق کاری مکان‌های مختلف دستشویی، ساختمان، آشپزخانه و از همه مهم‌تر پشت بام به کار می‌رود. در این نوع روش، برای عایق کاری لایه‌ای از گونی‌ها در بین لایه‌های قیر دیگر قرار می‌گیرند. همین کار باعث می‌شود تا از انسجام و مقاوم پذیری بالایی برخوردار باشد. برای اجرا کردن و شروع به کار قیرگونی در پشت بام باید از پیش کارهایی را انجام دهید تا بعدا دچار مشکل نشوید. در مرحله نخست باید بدانید که تحمل وزن ساختمان چقدر است و تا چه حدی می‌تواند مصالح را تحمل کند. همچنین بسته به نوع و حجم کار و متراژ قیمت گونی قیرگونی محاسبه می‌شود.

اگر بخواهیم به طور دقیق و جزئی بگوییم که چگونه قیرگونی را در پشت بام انجام می‌دهند باید بیان کنیم که در مرحله اول، ابتدا سطح پشت بام را با سیمان پر کرده و می‌پوشانند. سپس تمامی درزها باید پوشانده شود و سطح کاملا تمیز باشد. بعد از آن باید قیر در دمای 180 درجه داغ شده و هنگامی که به این سطح درجه رسید روی سطح پشت بام می‌ریزند. در مرحله چهارم، کسانی که در این حوزه ماهر و حرفه‌ای هستند باید مطمئن شوند که تمامی فضا با قیر پوشانده شده است و هیچ جای خالی وجود نداشته باشد.

سپس با یک گونی درجه یک سطح قیر را باید پوشش دهند و نکته مهمی که باید توجه شود این است که باید مراقب بود تا گونی پاره نشود. همچنین یکی دیگر از نکات مهم “قیمت گونی قیرگونی” می باشد و در مرحله بعد قیر نرم و سفت با یکدیگر ترکیب می‌شوند تا لایه جدید از سطح را بپوشاند. همچنین برای جلوگیری از نفوذ آب باید این عمل به صورت معکوس صورت پذیرد. و در نهایت، مجدد باز روی گونی را با یک لایه دیگر می‌پوشانند تا این فرایند تکمیل و به پایان برسد.

گونی بنگال اصل
گونی بنگال اصل

مزایای اجرای قیرگونی

همانطور که در بالا خواندید، اجرای قیرگونی باید به صورت دقیق انجام گیرد تا از نفوذ آب جلوگیری به عمل آید و گرنه تمامی زحمات به هدر خواهد رفت. اجرا و انجام قیرگونی برای مکان‌های مورد نظر خود بی شک کار بیهوده‌ای نیست و می‌توانید از بسیاری از هزینه‌های هنگفت و زیادی که ممکن است در آینده برایتان ایجاد شود جلوگیری کنید. قیمت گونی قیرگونی متنوع و مختلف است. در زیر چند مورد از مزیت‌های اجرای قیرگونی را برایتان شرح دادیم:

 • مواد و مصالح در دسترس
 • مناسب برای استفاده در فضاهای کوچک
 • انجام آسان و راحت
 • قیمت مقرون به صرفه و مفید

قیربرتر را بهتر بشناسید

مجموعه قیربرتر با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش قیر و ایزوگام در سطح کشور، اکنون آماده خدمت رسانی از طریق وب سایت و شبکه های مجازی می باشد.

قیمت گونی کنفی رولی

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد گونه یکی از مهمترین عایق های رطوبتی میباشد که حتماً باید در هنگام قیر گونی از آن استفاده کنید. شما می توانید گونه مورد نظر خود را به صورت رولی و با تعداد زیاد و به زبان ساده به صورت عمده خریداری کنید که قیمت کمتری خواهد داشت و می توانید آن را در سرویس بهداشتی و همچنین حمام استفاده کنید. قیمت گونی متری هر روز تغییر می کند و بستگی به قیمت دلار و همچنین نفت جهانی دارد. پس اگر می‌خواهید از آخرین لیست قیمت گونی کنفی با خبر شوید پیشنهاد می‌شود بلیس ایجاد شده در ابتدای همین مقاله مشاهده کنید تا از آخرین قیمت گونی قیرگونی با خبر شوید.

قیمت هر متر گونی کنفی

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که لیست قیمت گونی کنفی و قیمت گونی قیرگونی عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که یکی از مهمترین آنها قیمت نفت جهانی و نرخ قیمت دلار است که هر روزه با نوسان داشتن ارزها قیمت عایق های رطوبتی از جمله قیمت گونی متری تغییر میکند. دومین نکته مهم این است که در هنگام خرید گونی باید به آن توجه کنید که گونی به صورت یارد فروخته میشود و واحد اندازه گیری آن یار می باشد و از متر استفاده نمی شود. اگر می‌خواهید از آخرین قیمت گونی کنفی باخبر شوید بهتر است بدانید که به دلیل نوسان داشتن آن ماه یک لیست دقیق از قیمت تمامی عایق های رطوبتی از جمله قیمت کیسه گونی نخی در ابتدای همین مقاله قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی عایق های رطوبتی مورد نظر خود را بررسی کنید.

فروش گونی عمده ای
فروش گونی عمده ای

قیمت گونی چتایی درجه ۲

گونی چتای درجه دو یکی از انواع و مدل های گونی می باشد که در قیرگونی استفاده بسیار زیادی دارد و این گونی کیفیت نسبتاً پایین تری با گونی درجه یک بنگال و یا ایرانی دارد. گونی درجه دوم معمولاً بافت متوسطی دارد و قیمت آن ارزان است ولی طبق تجربه پیشنهاد می شود از گونی اصل درجه یک استفاده کنید زیرا ماندگاری بسیار بالایی نسبت به گونه درجه دو دارد و می توانید برای سالیان سال از آن بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. اگر می‌خواهید از آخرین قیمت گونی قیرگونی باخبر شوید پیشنهاد میشود به لیست موجود در ابتدای همین مقاله مراجعه کنید تا از قیمت گونی اصل باخبر شوید.

قیمت گونی ایزوگام

ایزوگام یک نوع از پوشش با مقاومت بالا است که از ترکیب‌های مختلفی نظیر قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است. معمولا عمر مفید ایزوگام حدود 15 سال است. تهیه گونی ایزوگام با کیفیت و مرغوب باید توسط کسانی که در این زمینه کار می‌کنند به دقت انجام گیرد. مسئله مهمی که در این خصوص نمود پیدا می‌کند قیمت گونی قیرگونی است که بسته به حجم کار دارد.اگر می حواهید در لابه اول از گونی استفاده کنید و قیمت آن را نمی دانید بهتر است به لیستی که در ابتدای مقاله است مراجعه کنید.

گونی قیرگونی اصل
گونی قیرگونی اصل

قیمت قیرگونی آسفالت

ایزوگام، و قیرگونی دو مورد از عایق کاری‌ها بودند که در طول این مطلب برایتان شرح دادیم. نوع سوم آن عایق کاری آسفالت است که بسیار پرکاربرد است و کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که در خصوص نوع عایق کاری‌ها هیچ اطلاعاتی نداشته باشد. به علت اینکه برای آسفالت کاری و پوشاندن سطوح زمان زیادی صرف می‌شود باید با استفاده از بهترین، قوی ‌ترین و باکیفیت ‌ترین مواد استفاده شود.

همچنین استفاده از متخصصین ماهر و خبره در این زمینه می‌تواند در انتخاب بهترین نوع گونی تاثیر به سزایی داشته باشد. با توجه به اینکه مهم ترین و اصلی‌ترین دلیل استفاده از قیرگونی جلوگیری از نفوذ آب و عایق بندی آن است باید ترکیبی که استفاده می‌شود به طور کامل ضد آب بوده و مناسب این کار باشد. در مقایسه با نوع ایزوگام معمولا هزینه نسبتا بیشتری را باید برای این کار پرداخت. قیمت گونی قیرگونی برای جاها و مکان‌های مختلف، متفاوت است.

برای آسفالت از ترکیب‌های مختلفی همانند شن، قیر و ماسه استفاده می‌شود که به طور معمول هر کسی یک بار در عمر خود این کار را از نزدیک دیده است و عموما در راه سازی و جاده‌ها بسیار کاربرد دارد.

مطالب پیشنهادی: قیرگونی

قیمت گونی نخی در تهران

گونی نخی به دلیل نارسانا بودن و داشتن خاصیت طبیعی آن در تنفس، استفاده‌های فراوانی در انواع صنایع همانند کشاورزی و صنعت کاربرد دارد. به علت وجود افراد سودجو و منفعت طلب در این حوزه باید گونی‌های نخی و گونی‌های دیگر مورد نظر خود را از جایی معتبر خریداری کنید تا به شما در ارائه لیست قیمت گونی قیرگونی و قیمت گونی نخی سو استفاده نکنند. برای این کار می‌توانید روی کمک ما حساب کنید.

قیمت گونی بنگال اصل
قیمت گونی بنگال اصل

قیمت چتایی در مشهد

در هر شهری معمولا قیمت گونی قیرگونی، قیمت گونی چتایی، کنفی و انواع مختلف آن با هم دیگر تفاوت‌هایی دارند. اما بهتر است قبل از خرید به این موارد توجه کرده تا دچار سردرگمی نشوید. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، گونی چتایی معمولا در درجه‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌شوند. بسته به نوع انتخاب و هدف شما و اینکه در کجا و کدام مکان باید مورد استفاده قرار گیرد باید اصولی و دقیق انتخاب شود. در هر نوع کیفیتی که بخواهید می‌توانید سفارشات خود را از طریق ما انجام دهید.


سوالات متداول FAQ

 • گونی مناسب قیرگونی کدام است؟

  گونی بنگال درجه 1 مناسب برای قیرگونی می باشد که کیفیت بالایی دارد.

 • آیا در لایه اول عایق باید از گونی استفاده کنیم؟

  شما باید برای جلوگیری از نفوذ حتی یک قطره آب از گونی درجه 1 در لایه اول قیرگونی استفاده کنید.

 • آیا استفاده از گونی مانع نفوذ آب به ساختمان می شود؟

  بله گونی به دلیل وجود مواد الیافی یک لایه قدرتمند تشکیل می دهد و مانع نفوذ آب به ساختمان می شود.

 • گونی بنگال بهتر است یا گونی هند؟

  گونی بنگال کیفیت بسیار بیشتری دارد و مناسب قیرگونی سرویس بهداشتی می باشد.


سخن آخر

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با قیمت گونی قیرگونی، قیمت گونی کنفی و قیمت گونی نخی موجود در بازار آشنا سازیم. جهت اطلاع بیشتر می‌توانید به اطلاعاتی که در اول این مطلب قرار داده شده است رجوع کنید. برای اطلاع از جزئیات و نحوه سفارش می‌توانید از طریق شماره تماسی که در سایت قرار داده شده است و یا مراجعه به صورت حضوری به شعبه ما اقدام به خرید کنید. اگر تجربه‌ای در زمینه استفاده از هر کدام از این قیرگونی‌ها داشتید نظرات خود را در این بخش برای ما و دوستان دیگر کامنت کنید.

آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

منبع: www.etsy.com