You are currently viewing لیست قیمت ایزوگام
لیست قیمت ایزوگام

لیست قیمت ایزوگام

شرکت قیر برتر با دارا بودن کادر مجرب و سابقه ی درخشان در صنعت عایق رطوبتی معتبرترین شرکت برای عرضه انواع ایزوگام با برندهای معتبر است و شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت ایزوگام (Bituminous Waterproofing Price List) و قیمت روز ایزوگام و همچنین نصب ایزوگام با کارشناسان ما در شرکت قیر برتر تماس بگیرید.

ایزوگام یک پوشش متشکل از چند ماده ازجمله قیر است که به عنوان عایق رطوبتی در ساختمان و صنعت کاربر فراوان دارد ، ایزوگام در کارخانه های متعددی و در انواع متعددی تولید می شوند ، “قیمت ایزوگام” به عواملی از جمله کارخانه تولید کننده وابسته است ، ایزوگام با توجه به محل کارخانه به نام آن محل نیز شناخته می شوند که معمولا به علت کیفیت مرغوب آن ها است که با این نام ها شناخته می شوند.

قیمت ایزوگام دلیجان

همانطور که گفته شد شرکت های تولید کننده ایزوگام در کشور بسیار هستند و بیشترین تمرکز کارخانه های معتبر در استان مرکزی و شهر دلیجان است ، در واقع برندی به نام دلیجان وجود ندارد و برندهای معروف و با کیفیت ساخته شده در این شهر با این نام به عنوان یک برند معتبر شناخته می شوند ، قیمت ایزوگام از جمله ایزوگام دلیجان وابسته به عواملی از جمله موارد زیر است

 • قیمت مواد اولیه ی قیر که وابسته به قیمت جهانی نفت است که دارای نوسانات بسیاری است.
 • قیمت سایر مواد اولیه که وابسته به نوسانات قیمت ارز است.
 • هزینه حمل مواد اولیه که تابعی از فاصله حمل آن و نوسانات نرخ ارز است.

در قیمت ایزوگام با برند های متفاوت دو مورد اول برای همه ی آن ها یکسان است اما مورد سوم یعنی هزینه حمل با توجه به فاصله کارخانه تا پالایشگاه تعیین می گردد . ایزوگام دلیجان به علت فاصله کم با پالایشگاه با وجود کیفیت بالا قیمت مناسبی دارد.

همه ی عوامل ذکر شده متاسفانه باعث ایجاد نوسانات قیمت ایزوگام در بازار شده است اما ما در شرکت قیر برتر در تلاش هستیم که قیمت ایزوگام از جمله ایزوگام دلیجان را در کمترین قیمت ممکنه ارائه دهیم  و شما همراهان گرامی می توانید برای استعلام قیمت ایزوگام درب کارخانه از جدول درج شده در بالا استفاده نمایید.

نمایندگی فروش ایزوگام اصل دلیجان
نمایندگی فروش ایزوگام اصل دلیجان

قیمت ایزوگام شرق کهن

همانطور که گفتیم انواع مختلفی از ایزوگام با کیفیت ها و برندهای متنوعی تولید می شود که یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای موجود ایزوگام شرق کهن است ، این برند ایزوگام را در مرغوب ترین کیفیت ممکن و در انواع یک لایه و دولایه  با قیر های پلیمری و دمیده و با روکش های مختلفی از جمله روکش فویل دار ، بدون روکش یا همان روکش پودر تالک و طرح دار تولید می کند و دارای ضمانت نامه و نشان استاندارد می باشد که برای خرید آن به شما اطمینان خاطر می دهد.

قیمت ایزوگام شرق کهن مانند تمام ایزوگام ها به عوامل ذکر شده وابسته است اما به علت کیفیت بالا قیمت ایزوگام شرق کهن نسبت به سایر ایزوگام های بی کیفیت ، بیشتر است. اما شایان ذکر است متاسفانه افراد سودجو اقدام به توزیع محصولات تقلبی و بدون اصالت و با بسته بندی مشابه ایزوگام اصلی می کنند که تشخیص آن برای افراد بی تجربه کار دشواری است بنابراین تکیه بر افراد متخصص و شرکت های مورد اعتماد کار عاقلانه ایست.

شرکت قیر برتر یک شرکت مطمئن و قابل اعتماد در این زمینه است که عرضه کننده انواع ایزوگام با برند های معتبر می باشد ، شما می توانید برای اطلاع از قیمت ایزوگام شرق کهن به جدول درج شده در بالای صفحه مراجعه کنید و همچنین برای خرید و اطلاع از قیمت روز ایزوگام و قیمت ایزوگام درب کارخانه با ما در شرکت قیر برتر تماس بگیرید.

چرا قیر برتر؟!

دلیل اینکه سالهاست مشتریان عزیز قیر برتر را انتخاب میکنند در چیست؟ تفاوت قیربرتر با سایرین در چیست؟ دکمه را لمس کنید!

قیمت ایزوگام شرق

یکی دیگر از برندهای مطرح در زمینه تولید ایزوگام شرق است که   قریب به 30 سال است که در این حوزه فعالیت دارد و به کشورهای ترکمنستان ، ارمنستان ، افغانستان ، پاکستان ، عراق ، قطر ، عمان و تانزانیا محصولات خود را صادر می کند ، این شرکت ایزوگام را در انواع مختلف یک لایه و دولایه با ضخامت های مطلوب و مدل های بدون روکش ، روکش فویلی و روکش طرحدار با استفاده از دو نوع قیر پلیمری و همچنین قیر دمیده تولید و عرضه می کند.

همانند سایر ایزوگام های با کیفیت موجود در بازار دارای قیمتی بالاتر نسبت به انواع بی کیفیت بیشتر است که اگر عوامل تاثیر گذار در قیمت ایزوگام را بررسی کنیم خواهیم دید که این تفاوت قیمت در نهایت منطقی است چرا که کیفیت بالاتر آن عمر مفید و عایق بندی را بهتر خواهد کرد.

قیمت ایزوگام شرق نیز از نوسانات قیمت در بازار مستثنا نسیت و با توجه به عوامل تغییر قیمت ایزوگام وابسته است ، متاسفانه عده ای سود جو اقدام به تولید و عرضه محصول بی کیفیت که بسیار مشابه ایزوگام شرق و سوء استفاده از این برند شناخته شده می کنند که برای تشخیص محصول اصلی را امری تخصصی می کند پس بهتراست قبل از اقدام به خرید با افراد با تجربه مشورت کرد و از طریق مراکز معتبر خرید خود را انجام دهیم.

فروش انواع ایزوگام
فروش انواع ایزوگام

شرکت قیر برتر یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه فروش و نصب ایزوگام با برندهای معروف از قبیل ایزوگام شرق با کمترین قیمت ممکن با وجود نوسانات قیمت باشد و شما عزیزان برای اطلاع از قیمت ایزوگام شرق به جدول فوق مراجعه کنید و با تماس با مجموعه ی قیر برتر اقدام به خرید آن فرمایید.

قیمت ایزوگام مشهد

همچون ایزوگام دلیجان که کارخانه های زیادی در این شهر مشغول به تولید هستند ، مشهد نیز کارخانه های تولید ایزوگام زیادی را در بر می گیرد که با نام ها و برند های متفاوتی تولید می شوند معمولا از کیفیت قابل قبولی برخودار هستند و مورد استقبال عموم قرار گرفته اند ، این ایزوگام ها در انواع مدل روکش مانند روکش فویل دار یا روکش طرح دار و یا بدون روکش یا روکش پودر به صورت یک لایه و دو لایه با استفاده از قیرهای پلیمری و دمیده تولید می شوند که به مشتریان قدرت انتخاب داده و می توانند با توجه به نیاز خود ایزوگام مورد نظر خود را تهیه کنند.

قیمت ایزوگام مشهد با در نظر گرفتن کیفیت بالای آن منطقی است و کاملا ارزش خرید را دارد ، حال آنکه این ایزوگام با توجه به نامشان دارای انواع تقلبی نیز هستند که به صورت ظاهری قابل تشخیص نیست و افراد ماهر و خبره توانایی تشخیص را دارند پس به شدت توصیه می شود برای خرید ایزوگام از طریق مراکز معتبر و شناخته شده زیر نظر این افراد خبره ایزوگام مورد نظر با توجه به کارایی مد نظر خریداری شود.

شما همراهان گرامی می توانید برای دریافت مشاوره و خرید با کارشناسان مجرب ما در تیم قیر برتر تماس حاص فرمایید و همچنین برای دریافت قیمت روز ایزوگام و قیمت ایزوگام درب کارخانه می توانید از جدول ارائه شده در قسمت بالایی صفحه مراجعه کنید.

قیمت ایزوگام اصفهان

ایزوگام اصفهان نیز مانند ایزوگام دلیجان ومشهد یک برند نیست و یک مبدا برای ارتقای نام برند است ، ایزوگام های با کیفیتی زیر سایه نام اصفهان که در کنار مشهد و دلیجان یکی از قطب های تولید ایزوگام است تولید می شود از جمله این برندها می توان برندهای معتبری چون دام بام شرق ، سهند عایق ، آلسال بام ، شمایل بام ، سلیم بام ، سلیمانی ، سپربند (45 کیلوگرمی) و پشم شیشه را نام برد.

ایزوگام اصفهان هم به علت استقبال خوب از بازارهای هدف افرادی هستند که ایزوگام بی کیفیت را با نام ایزوگام اصفهان عرضه می کنند و در صورت خرید از مراکز نامعتبر ممکن است فریب خورده و ایزوگام بی کیفیت را تحت عنوان ایزوگام اصفهان با قیمت گزافی تهیه کنند ، ما در شرکت برتر که از مطمئن ترین نام ها در این حوزه است با به کار گیری افراد متخصص برای حفظ رضایت و اطمینان مشتریان خود همواره در تلاش هستم تا خریدی مطمئن و درعین حال آسان را با کمترین قیمت ممکنه در بازار امروز که دارای نوسانات بسیاری است را داشته باشند.

فروش ایزوگام اصل
فروش ایزوگام اصل

قیمت ایزوگام های با کیفیت اصفهان به علت استفاده از مواد اولیه با کیفیت دارای قیمت درخور این محصولات هستند اما این قیمت کاملا منطقی است و ارزش پرداخت آن بالا است.

ما در شرکت قیر برتر بستری را فراهم کرده تا شما عزیزان علی رغم قیمت نوسانی قیمت ایزوگام در بازار انواع ایزوگام با کیفیت از جمله ایزوگام اصفهان را با اطمینان کامل از اصالت محصولات تنها با یک تماس تهیه نمایید همچنین می توانید برای استعلام قیمت روز ایزوگام می توانید از جدول فوق استفاده نمایید. علاوه بر آن برای دریافت قیمت ایزوگام درب کارخانه تماس بگیرید.

قیربرتر را بهتر بشناسید

مجموعه قیربرتر با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش قیر و ایزوگام در سطح کشور، اکنون آماده خدمت رسانی از طریق وب سایت و شبکه های مجازی می باشد.

هزینه نصب ایزوگام

هزینه نصب ایزوگام با توجه به شرایط و عوامل مختلفی متغیر است ، این درحالی است که باید توجه داشت که همانقدر که خرید ایزوگام با کیفیت مهم است ، نصب ایزوگام نیز بسیار با اهمیت است چرا که نصب ایزوگام باید طبق استاندارد هایی انجام شود تا از بروز خسارت در حین اجرا و بعد از نصب جلوگیری شود.

قیمت ایزوگام و هزینه نصب ایزوگام به عوامل مختلفی وابسته است که در زیر به تعدادی از آنها که در هزینه نصب ایزوگام موثر است  اشاره می کنیم که به صورت زیر است

 • اولین عامل تاثیر گذار فاصله حمل از محل توزیع تا محل مصرف است که با توجه به محل مشتری تغییر می کند
 • عامل دیگر نوع وسیله حمل است که با توجه به متراژ و به طبع آن ایزوگام مورد نیاز آن نوع وسیله آن تعیین می گردد که در هزینه نصب ایزوگام موثر است.
 • یکی دیگر از این عوامل متراژ است که است که معمولا در متراژ های کمتر از 50 متر به صورت کلی و روزمزد محاسبه می شود و برای متراژ بیش از 50 متر به ازای هر مترمربع محاسبه می شود
 • اجرای ایزوگام یک لایه یا دولایه نیز در در قیمت ها به صورت مستقیم موثر است.
 • نیاز به اجرای شیب بندی ب گونه ای که آب های سطحی به سمت آبروها هم به صورتی که هم نیاز به مواد برای اجرای آن و هم نیروی انجام آن درهزینه نصب ایزوگام موثر است.
 • همچنین نفرات متخصص به کار گرفته در قیمت ایزوگام و نصب آن تاثیرگذار است به صورتی که افراد متخصص به علت تجربه بالای خود کار را با سهولت و در زمان کمتری انجام می دهند و در کاهش هزینه ها موثر است.

با توجه به این موارد استفاده از افراد متخصص بسیار مهم است و باعث کاهش هزینه ها و اجرای صحیح و افزایش عمر مفید ایزوگام می شود شما برای نصب ایزوگام با کارشناسان ما در شرکت قیر برتر تماس بگیرید و همچنین برای استعلام قیمت ایزوگام و هزینه نصب ایزوگام می توانید به جدول بالا مراجعه نمایید .

قیمت ایزوگام بدون نصب

قیمت ایزوگام معمولا همراه با نصب آن اعلام می شود اما در مجموع قیمت ایزوگام به عواملی موثر است که در بالا به توضیح آن پرداخته ایم معمولا متراژ تاثیر به سزایی در قیمت ایزوگام دارد ، قیمت ایزوگام معمولا به ازای هر متر مربع اعلام می شود که می تواند همراه با قیمت نصب همراه باشد اما ایزوگام به صورت رول های 10 متری می باشد و برای متراژ کمتر از این مقدار باید حداقل آن یعنی یک رول خریداری شود.

شرکت قیر برتر مجموعه ای شناخته شده در صنعت عایق رطوبتی می باشد که شما می توانید از طریق آن از تماس با ما از کارشناسان آموزش دیده برای نصب ایزوگام با کمترین قیمت ممکنه بهره مند شوید همچنین برای اطلاع از قیمت روز ایزوگام و نصب آن از جدول بالا استفاده نمایید

ایزوگام اصل دلیجان
ایزوگام اصل دلیجان

سوالات متداول FAQ

 • کدام ایزوگام مناسب پشت بام می باشد؟

  ایزوگام سپهر گستر دلیجان و بام گستر دلیجان به دلیل چسبندگی بالا مناسب پشت بام می باشد.

 • وزن ایزوگام با کیفیت به طور دقیق چقدر است؟

  وزن ایزوگام اصل دلیجان باید به طور دقیق 42 کیلوگرم باشد.

 • آیا ایزوگام دلیجان ضمانت کیفیت دارد؟

  ایزوگام اصل دلیجان برای رضایت مشتریان 10 سال ضمانت نامه معتبر دارد.

 • قطر ایزوگام دلیجان چقدر است؟

  قطر ایزوگام دلیجان به طور دقیق 4 میل است.


جمع بندی

در مجموع ایزوگام دارای انواع مختلف و برندهای مختلف تولید می شوند که نام آنها از مبدا تولید خود قدرت می گیرند و به پشتوانه کیفیت ایزوگام تولید شده مورد استقبال قرار می گیرند.

همچنین با توجه به کیفیت هرکدام دارای قیمت متفاوتی هستند اما باید در نظر گرفت عموامل بسیاری در قیمت موثر است که موجب نوسانات قیمت ایزوگام در بازار می شوند که با توجه به این قیمت های متغیر و بازار آشفته باید به اصالت ایزوگام دقت ویژه ای داشت و آن را از مراکز معتبری چون شرکت قیر برتر که نامی فاخر و مطمئن در صنعت عایق های رطوبتی است تهیه کرد.

برای ارتباط با کارشناسان ما جهت مشاوره و خرید زیر نظر افراد با تجربه می توانید با ما تماس بگیرید ، برای سهولت کار و اطلاع از قیمت نیز می توانید به جدول در بالای صفحه رجوع  کنید.

آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

4.8 5 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها