کیفیت بالای محصول

تمامی محصولات و عایق های رطوبتی شرکت قیر برتر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و نشانه بالا بودن کیفیت آنها این است که بی بو و همچنین بی دود می باشند.همچنین بهتر است بدانید که تمامی محصولات قیربرتر بدون هیج گونه مواد اضافه از جمله روغن سوخته ،پلاستیک ،نفت کوره و … می باشد که نشان از کیفیت بالای محصولات دارد.

پالایشگاهی بودن محصولات

بهتر است بدانید که تمامی محصولات و عایق های رطوبتی شرکت قیربرتر بدون واسطه از شرکت نفت پاسارگاد عرضه می شود و تمامی محصولات دارای آنالیز آزمایشگاهی کیفیت کالا می باشد که نشان دهنده اصلی بودن عایق های رطوبتی می باشد.

قیمت مناسب محصولات

تمامی محصولات شرکت قیر برتر نسبت به کیفیت کالا دارای سود بسیار ناچیزی می باشد و تنها هدف شرکت قیربرتر کسب رضایت هموطنان عزیزمان می باشد. علاوه بر آن محصولات قیربرتر نسبت به شرکت های دیگر قیمت بسیار کمتر ، مناسب و بصرفه  تری دارند.

ضمانت فروش محصولات

پس از تکمیل خرید عایق رطوبتی مورد نظر خود ،شرکت قیربرتر برای خیال آسوده مشتریان عزیز ضمانت نامه معتبر کتبی ارائه می‌دهد.تنها هدف از ارائه ضمانت نامه ،کسب رضایت تمام مشتریانمان است.

۲۴ ساعته و بدون تعطیل

این نکته مهم را در نظر داشته باشید که شما مشتریان عزیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل هم با شماره ثبت شده تماس بگیرید و از آخرین قیمت عایق مورد نظر خود باخبر شوید. علاوه بر آن برای خرید حضوری هم می‌توانید در روزهای تعطیل مراجعه کنید و هیچ محدودیتی هم وجود ندارد.

تحویل در محل

پس از تکمیل فرآیند خرید عایق رطوبتی در صورت نیاز مشتری کالای مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن توسط اسنپ به دست شما خواهد رسید و فرایند تحویل در محل فقط مخصوص به مشتریان تهران و کرج می باشد. اما اگر شما ساکن شهرستان‌ها و شهرهای خارج از تهران و کرج هستید می توانید با مدیریت این مجموعه درباره نحوه ارسال محصول و عایق مورد نظر صحبت کنید.

رضایت مشتریان

بزرگترین هدف شرکت فروشگاه عایق رطوبتی قیر و برترین است که نظر و اعتماد تمامی مشتریان خود را جلب کند و به این منظور یک کارت گارانتی معتبر کیفیت کالا که به صورت کتبی است به شما داده خواهد شد تا نظر شما مشتریان عزیز را جلب کنیم. علاوه بر آن بهتر است بدانید که تمامی مصرف کنندگان و مشتریان عایق های رطوبتی قیر و برتر رضایت کامل از کیفیت و استاندارد عایق های رطوبتی شرکت غیر برتر دارند پس با خیال راحت فرایند خرید عایق رطوبتی خود را تکمیل کنید.