You are currently viewing فروش قیر
فروش قیر

فروش قیر

بررسی فروش قیر (bitumen wholesaling) در سایت فروشگاه عایق رطوبتی قیربرتر. شرکت های تولید کننده قیر برای فروش قیر را در پالت و بشکه های ضد زنگ و فولادی ریخته و برای صادر به کشورهای دیگر آن را به گمرک های مرزی مخلتف ارسال می‌کنند.

در تولید قیر صادراتی همه مراحل آزمایش کیفیت و بسته بندی همچنین بارگیری به دست شرکت های کنترل کیفی تایید میشوند و همچنین بر روی این محصولات بازرسی بین المللی هم انجام می‌شود. کشور ما یکی از بزرگترین تولید کنندهای قیر است. ایران سالانه ۴ میلیون تن قیر به کشور های مختلف با بسته بندی های متنوع ارسال می‌کند.

کشورما به بیشتر از ۳۰ کشور قیر صادر میکند. قیر تولیدی توسط کشور ما ۶ میلیون تن است که ۲ میلیون تن از آن در خود کشور مورد استفاده قرار میگیرد و مابقی به صورت کامل صادر می‌شود.

مواردی که بیشترین  فروش قیر را دارند:

 • تولید اسفالت
 • تولید ایزوگام
 • تولید عایق کاری ساختمان

نحوه ی صادرات قیر از ایران

صادر قیر از کشور ما از راه‌های دریایی و زمینی به صورت فله ای، بشکه ای و همچنین کیسه ای صورت میگیرد. قیر های فله ای از دو طریق زمینی و دریایی با تانکر و کشتی صورت می‌گیرد. کشور ما تجربه صادر قیر به کشورهایی همچون

 • امارات متحده عربی
 • پاکستان
 • اندونزی
 • چین
 • کنیا
 • بنگلادش

را دارد.

مطالب پیشنهادی: قیر سطلی

قیر صادراتی 60/90

به قیر اصلاح شده توسط پلیمر و پایدار قیر 90/60 می‌گویند. برخی می‌گویند نقش پلیمر در این وسط چیست؟ این پلیمر به دست اتصالات شیمیایی به قیر وصل می‌شود.

این محصول از نظر ذخیره سازی کاملا در شرایط پایدار است. قیر اصلاح شده بدلیل اینکه بر پایه SBS تولید می‌شود حتما باید طی 48 ساعت استفاده شود.

در حال استفاده نمیتوان چسب را از محصول جدا کرد. این نوع قیر را میتوان چندین بار داغ کرده و مجدد سرد کرده و اگر دوباره مورد نیاز بود میتوان آن را ذوب کرد و مورد استفاده قرار داد که با این روش هیچ تغییری در شیمیایی این رخ نمیدهد این یک نوع قیر صادراتی بر پایه گرما و کاملا پایدار است.

چرا قیر برتر؟!

دلیل اینکه سالهاست مشتریان عزیز قیر برتر را انتخاب میکنند در چیست؟ تفاوت قیربرتر با سایرین در چیست؟ دکمه را لمس کنید!

قیر صادراتی 90/60

 را می­توان در شرایط آب و هوایی مختلف، در دمای بالا و پایین استفاده کرد. این قیر مقاومتی عالی در برابر تغییر شکل دائمی در دمای محیط را دارد. انعطاف پذیری بالا و کشش در دمای پایین محیط یک مزیت مهم محسوب می­شود. استفاده از قیر اصلاح شده پلیمری در مخلوط آسفالت افزایش چسبندگی بین سنگدانه و قیر را در مخلوط­های مختلف تضمین می­کند.

همه این ­ها منجر به افزایش قابل توجه طول عمر مخلوط آسفالتی می­شود که در آن از قیر اصلاح شده پلیمر استفاده شده است. قیر 90/60 به عنوان چسب برای تولید مخلوط­های آسفالت کلاسیک، آسفالت متخلخل و همچنین برای تولید لایه­ های نازک آسفالت که به میکرو آسفالت معروف هستند، استفاده می-شود.

از این لایه برای بازسازی و درمان سطح آسیب دیده استفاده می­شود. عمده کاربرد این قیر صادراتی به بخش­های جاده­ای اشاره دارد. موقعیت­هایی مد نظر است که در معرض بارهای ترافیکی سنگینی قرار دارند. مانند تقاطع، محدوده چراغ راهنمایی، بزرگراه­ها و جاده­هایی با بار ترافیک بسیار بالا، فرودگاه­ها، پل­ها، گذرگاه­ها و سایر مواردی که در این مجموعه قرار می­گیرد.

فروش قیر اصل
فروش قیر اصل

قیر صادراتی 85/100

قیر 100/85 یک درجه استاندارد از میزان نفوذ قیر است که معمولا به عنوان سنگ فرش جاده­ای استفاده می­شود. این قیر مناسب برای راه سازی و تولید روسازی­های آسفالت با خواص برتر است. این قیر در ساخت و سازهای جاده و فرودگاه و سایر برنامه­های مشابه مورد استفاده قرار می­گیرد.

این درجه قیر عمدتا است در ساخت آسفالت گرم مخلوط شده برای پایه­ ها استفاده می­شود. به گفته کارشناسان درجه نفوذ قیر برای چنین شرایطی معمولا به طور استاندارد است. قیر 100/85 به عنوان ماده مهمی در صنعت ساختمان استفاده می­شود. علاوه بر آن جالب است بدانید که شکل پذیری قیر 100/85 در دمای 25 درجه بیش از 100 سانتی متر بر پایه ASTM D113 می باشد.

قیر صادراتی 50/75

قیر گرید 75/50 یک قیر مناسب با درجه نفوذ استاندارد است که معمولا به عنوان یک قیر بادوام و برای راه سازی و تولید روسازی­های آسفالتی با خواص مختلف استفاده می­شود. این درجه قیر عمدتا در ساخت آسفالت گرم مخلوط استفاده می­شود. این قیرهای صادراتی خاصیت ترموپلاستی دارند که باعث می­شود مواد در دمای بالا نرم شوند.

همچنین باعث می­شود در دماهای پایین به راحتی سخت شوند. این رابطه منحصر به فرد گرانروی و دما هنگام تعیین پارامترهای عملکرد مانند چسبندگی تاثیر گذار است. درجه بندی قیر امری ضروری است. چرا که برای راه سازی و تولید سنگ فرش­های آسفالت به ویژگی­های مشخصی احتیاج داریم. این قیر در ترکیب با سنگدانه­ها انسجام و ثبات بی­نظیری ایجاد می­کند. این مزیت برای پروژه­های عمرانی بسیار مهم است.

مطالب پیشنهادی: لیست قیمت قیر

قیر صادراتی 80/100

حالت قیر به دما بستگی دارد. رابطه دما و سختی قیر به نوع روغن خام و روش تصفیه آن بستگی دارد. نفوذ قیر درجه 80/100 در حالتی نیمه سخت است که به عنوان قیر سنگ فرش استفاده می­شود و برای ساخت و ساز و تعمیر جاده مناسب است. همچنین برای تولید روسازی­های آسفالت با مشخصات فنی استاندارد استفاده می­شود.

این قیر عمدتا در ساخت آسفالت گرم مخلوط استفاده می شود. قیر 80/100 یکی از پرکاربردترین گریدهای قیر است و ماده اساسی برای تولید سایر محصولات قیر است. قیر 80/100 برای راه سازی و روسازی­های آسفالت با خواص برتری که دارد، کاملا مناسب است.

قیر صادراتی 60 70

دربورس کالای ایران می توانید انواع قیر 60 70 را مشاهده کنید. این تولیدات توسط شرکت های تولید کننده برای مشتریان عرضه می شود،شرکت های بزرگ تری در بازار هستند که امکان خریده ساده و اسان را به مشتریان ارائه میدهند.

قیربرتر را بهتر بشناسید

مجموعه قیربرتر با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش قیر و ایزوگام در سطح کشور، اکنون آماده خدمت رسانی از طریق وب سایت و شبکه های مجازی می باشد.

فروش قیر شرکتی
فروش قیر شرکتی

حواله قیر

یکی از سوالات متداول که مشتریان شرکت قیربرتر که در هنگام “فروش قیر” از ما می پرسند این است که حواله قیر چیست؟

در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که حواله قیر یک نامه از طرف مراجع ذیصلاح است و همچنین بهتر است بدانید که دارنده حواله قیر می تواند با داشتن آن از پالایشگاه های دولتی تولید قیر به اندازه ای که در آن درج شده است عایق رطوبتی قیر دریافت کند. جالب است بدانید که حواله قیر می‌تواند با پرداخت وجه و یا بدون پرداخت وجه باشد که با پرداخت وجه قیر صادراتی را دریافت می کند و همچنین بهتر است بدانید که خریداران قیر از بورس کالا هم می توانند حواله قیر دریافت کنند.

قیمت قیر فله

در ادامه به قیمت قیر فله ای اشاره خواهیم کرد.بهتر است بدانید که قیر فله ای به دو صورت عرضه میگردد.

 • 1- قیر فله ای
 • فروش قیر بشکه ای

خرید قیر فله پاسارگاد و یا خرید قیر فله نفت جی از طریق بورس کالا صورت میگیرد.

قیمت قیر گونی

فرمول محاسبه قیمت قیرگونی ساختمان

مثلا قیمت قیرگونی ساختمان به ازای هر متر برای قیرگونی تک لایه هرمتر حدودا 50هزار تومان باید پرداخت کنید و برای قیرگونی دو لایه هرمتر حدودا 65هزار تومان باید پرداخت کنید و علاوه بر آن و برای قیرگونی سه لایه هر متر 80هزار تومان باید پرداخت کنید.

البته برای متراژهای بیشتر از دویست مترمربع قیمت اجرا به تناسب کم می‌شود و برای متراژهای کمتر از یکصد متر مربع قیمت اجرای کار بالا می‌رود.

در محاسبه قيمت قير گوني با دستمزد اجرت کار هم به مبلغ مصالح و متراژ و … اضافه می‌شود. بر اساس عرف کاری دستمزد قیمت قیرگونی دولا هم هر متر مربع نزدیک به 8هزار تومان است که این مبلغ برای اجرای یک‌لایه قرگونی متری 5هزار تومان خواهد بود. لکه‌گیری قیرگونی اجرا شده هم تقریبا روزی 250هزار تا 300هزار تومان هزینه‌بر است.

مطالب پیشنهادی: مراکز فروش قیر ساختمانی

خرید قیر
خرید قیر

قیمت خرید قیر

یکی از مهمترین سوالاتی که مشتریان شرکت قیربرتر از ما می پرسند این است که قیمت خرید قیر و فروش قیر چقدر است و ما باید چه مقدار مبلغی را برای خرید قیر بپردازیم تا بتوانیم مکان مورد نظر خود را عایق کنیم. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که عوامل زیادی وجود دارد که در قیمت‌ گذاری عایق های رطوبتی از جمله قیر تاثیرگذار هستند. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت قیر قیمت نفت جهانی می باشد که با نوسان داشتن این قیمت قیمت تمامی عایق های رطوبتی تغییر خواهد کرد.

علاوه بر آن بهتر است بدانید که قیمت دلار هم با قیمت عایق های رطوبتی رابطه مستقیمی دارد زیرا مواد برای ساخت عایق های رطوبتی از خارج کشور وارد می‌شود و خرید آن از طریق ارز دلار می باشد که در نتیجه در بهای تمام شده قیر تاثیرگذار است. تجربه نشان داده است که در فصل زمستان این قیمت نوسان بیشتری نسبت به فصول دیگر سال خواهد داشت و معمولاً قیمت ها در این فصل بالا می رود.

اما به طور کلی قیمت قیر بشکه ۲۲۰ لیتری از دو میلیون تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد که بسته به نوسان متفاوت است و همچنین قیمت قیر حلبی حدوداً از ۲۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان می باشد و علاوه بر آن قیمت قیر کارتنی سفت از۱۵۰ هزار تومان میباشد که بسته به نوسان بازار متغیر است. شما مشتریان عزیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید و خرید قیر خود را تکمیل کنید.

قیربرتر

شرکت قیربرتر نمایندگی مجاز فروش قیر در استان تهران می باشد که این شرکت سابقه ۴۰ سال توضیع و فروش تمامی عایق های رطوبتی را دارد. هدف اصلی این شرکت توزیع عایق های رطوبتی با کیفیت و با استاندارد می باشد که تمامی محصولات شرکت قیربرتر به مدت ۱۰ سال ضمانت می شوند.

بهتر است بدانید که پس از تکمیل خرید شما یک کارت گارانتی معتبر کتبی برای تضمین کیفیت کالا برای شما صادر می شود تا شما بتوانید با خیال آسوده عایق مورد نظر خود را خریداری نمایید. برای تماس با نمایندگی مجاز فروش قیر کافی است با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید و از آخرین قیمت عایق رطوبتی باخبر شوید.


سوالات متداول FAQ

 • بهترین قیر برای سرویس بهداشتی کدام است؟

  بهترین قیر برای عایق کردن سرویس بهداشتی و حمام، قیر شل به همراه گونی بنگال درجه 1 می باشد.

 • تفاوت قیر شل و قیر سفت در چیست؟

  قیر شل چسبندگی خیلی بیشتری نسبت به قیر سفت دارد و در لایه اول قیرگونی معمولا از قیر شل استفاده می شود.

 • وزن قیر بشکه ای اصل چقدر است؟

  وزن دقیق قیر بشکه ای شرکتی سرپر باید 220 لیتر باشد.

 • عمر مفید قیر شرکتی چقدر است؟

  عمر مفید قیر شرکتی با کیفیت باید حداقل 10 سال باشد.


آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

منبع: aradbranding.com
5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها