You are currently viewing مراکز فروش قیر ساختمانی
مراکز فروش قیر ساختمانی

مراکز فروش قیر ساختمانی

قیر یکی از معروفترین عایق های رطوبتی می باشد که زمانی که شما می خواهید آن را تهیه کنید حتماً باید از مراکز فروش قیر ساختمانی (construction bitumen sales centers)معتبر تهیه کنید و در این مطلب می خواهیم درباره مرکز فروش قیر و همچنین بازار فروش قیر به طور مستقیم صحبت کنیم و اگر قصد خرید عایق های رطوبتی را دارید حتما تا انتهای این مقاله ما را یاری کنید

قیر برتر

شرکت فروش عایق رطوبتی قیربرتر یکی از بزرگترین مراکز فروش قیر ساختمانی در ایران و همچنین در سطح استان تهران است. این شرکت با ۴۰ سال سابقه فروش قیر در تهران به یکی از بزرگترین نمایندگی های مجاز فروش قیر ساختمانی در تهران تبدیل شده است که می توانید با خیال آسوده عایق رطوبتی مورد نظر خود را از این شرکت خریداری نمایید.


پس از تکمیل خرید شما گارانتی معتبر کتبی از سوی شرکت قیربرتر برای عایق رطوبتی شما صادر خواهد شد تا کیفیت و استاندارد عایق مورد نظر تایید شود و بتوانید با خیال آسوده قیر و سایر عایق های رطوبتی را خریداری نمایید. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره ثبت شده در وب‌سایت قیربرتر تماس بگیرید تا از آخرین قیمت و نرخ عایق های رطوبتی باخبر شوید تا بتوانید آنها را خریداری نمایید.

مطالب پیشنهادی: لیست قیمت قیر

مراکز فروش قیر ساختمانی

شرکت نفت جی

بهتر است بدانید که یکی دیگر از شرکت هایی که در تولید و عرضه عایق های رطوبتی از جمله قیر معروف است شرکت پالایش نفت جی است که نقش بسیار مهم را در ایران در بخش تولید قیر دارد.
پس میتوان نتیجه گرفت که شرکت جی یکی از مراکز فروش قیر ساختمانی در ایران میباشد که بسیار معروف است. جالب است بدانید که شرکت نفت جی با سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی و این شرکت در سال ۱۳۸۲ شمسی توسط این گروه تاسیس شد.
از دیگر ویژگی‌های جالب این شرکت این است که میزان تولید قیر توسط این شرکت به میزان یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن بشکه در روز می باشد که میتوان نتیجه گرفت این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های عایق های رطوبتی و مراکز فروش قیر ساختمانی در خاورمیانه است.
این شرکت پس از تولید تمامی محصولات خود را به بازار فروش قیر به‌ طور مستقیم عرضه می‌کند یکی از مهمترین مرکز فروش قیر در ایران می باشد.

چرا قیر برتر؟!

دلیل اینکه سالهاست مشتریان عزیز قیر برتر را انتخاب میکنند در چیست؟ تفاوت قیربرتر با سایرین در چیست؟ دکمه را لمس کنید!


یکی دیگر از نکات جالب شرکت نفت جی این است که این شرکت پالایشگاهی دارای دو کارخانه تولید و ذخیره سازی است که یکی از کارخانه های شرکت نفت جی در اصفهان و یکی دیگر از کارخانه های این شرکت در جنوب کشور ایران و در بخش بندرعباس است علاوه بر آن بهتر است بدانید مراکز فروش قیر ساختمانی و دفتر اصلی شرکت نفت جی در استان تهران واقع شده است.
مراکز فروش قیر ساختمانی و شرکت پالایشگاهی نفت جی قادر به تولید ۴۰ هزار بشکه در روز هم می باشد که به راحتی می تواند عایق های رطوبتی مناسب را به بازارهای منطقه خاورمیانه عرضه کند. البته این میزان فقط برای یکی از کارخانه های این شرکت است و در کل این شرکت می‌تواند بسیار زیاد قیر تولید کند.
این نکته مهم را در نظر داشته باشید که شرکت نفت جی یکی از بزرگترین مراکز فروش قیر ساختمانی و مرکز فروش قیر در ایران و در خاورمیانه است و تمامی محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می‌شود.
در ادامه این مطلب می‌خواهیم درباره مراکز فروش قیر ساختمانی دیگر هم به طور کامل صحبت کنیم.

مطالب پیشنهادی: قیمت قیر حلبی

شرکت نفت پاسارگاد

یکی دیگر از معروفترین شرکت های تولیدکننده قیر که به طور مستقیم با شرکت های پالایشگاهی ایران رابطه دارد شرکت قیر نفتی پاسارگاد است که احتمالاً نام این شرکت را بسیار زیاد شنیده اید. شرکت نفت پاسارگاد یکی از مهمترین مراکز فروش قیر ساختمانی در ایران و همچنین در خاورمیانه است که اعتبار و شهرت بسیار زیادی در ایران دارد.
بهتر است بدانید که شرکت نفت پاسارگاد کار خود را در سال ۱۳۸۲ و در اوایل دهه هشتاد آغاز کرد و در آن زمان تصمیم به تولید عایق های رطوبتی و یا همان قیر کرد. در همان سال این شرکت یعنی شرکت نفت پاسارگاد تصمیم گرفت شش پالایشگاه را در استان تهران به طور کامل مجهز کند و در آن زمان این 6 پالایشگاه را تاسیس کرد و به یکی از بزرگترین مراکز فروش قیر ساختمانی در تهران تبدیل شد.
پس از راه‌اندازی و تاسیس ۶ پالایشگاه نفتی در استان تهران شرکت نفت پاسارگاد تصمیم گرفت دیگر شعبه هایی را در سایر استان‌ها ای که به نفت احتیاج دارند تاسیس کند و در آن زمان در شیراز و در بندرعباس هم تصمیم به تاسیس پالایشگاه کرد و توانست چهار میلیون تن قیر را در یک سال تولید کند.
پس از گذشت چند سال شرکت نفت پاسارگاد توانست به یکی از بزرگترین مرکز فروش قیر در ایران تبدیل شود و در سال ۱۳۹۷ توانست بیش از نیمی از سهم بازار ایران در فروش قیر را در اختیار خود بگیرد همچنین تمامی محصولات این شرکت به کشورهای خارجی و به خصوص به کشورهای خاورمیانه صادر می‌شود و شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است.

قیربرتر را بهتر بشناسید

مجموعه قیربرتر با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش قیر و ایزوگام در سطح کشور، اکنون آماده خدمت رسانی از طریق وب سایت و شبکه های مجازی می باشد.

مطالب پیشنهادی: قیمت قیر فله ای

بهترین مراکز فروش قیر ساختمانی

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که بهترین مراکز فروش قیر ساختمانی در استان تهران کجاست و از کجا می توان عایق رطوبتی باکیفیت پیدا کرد. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که حتماً باید تمامی عایق های رطوبتی را با بالاترین کیفیت و بدون مواد افزودنی مانند روغن سوخته از شرکت های معتبر تهیه نمایید.
شرکت قیر برتر با چند دهه سابقه در زمینه فروش و توزیع عایق های رطوبتی آماده خدمت رسانی و توزیع عایق های رطوبتی از جمله قیر در سطح استان تهران و تمامی استان های ایران میباشد. این شرکت به یکی از بزرگترین مراکز فروش قیر ساختمانی در استان تهران و در جنوب این استان تبدیل شده است و تنها مرکز فروش قیر معتبر در تهران میباشد. اگر به دنبال خرید عایق های رطوبتی باکیفیت هستید می توانید خرید قیر و تمامی عایق های رطوبتی خود را از شرکت قیر برتر تکمیل نمایید.

مراکز فروش قیر ساختمانی

مطالب پیشنهادی: قیر بشکه ای 60 70


سوالات متدوال FAQ

 • بهترین مرکز فروش قیر ساختمانی کجاست؟

  شما می توانید قیر با کیفیت را از قروشگاه قیر برتر که یکی از مرکز های فروش قیر است تهیه کنید.

 • چه نوع قیری را باید برای عایق کردن خریداری کنیم؟

  شما مشتریان عزیز حتما باید از قیر پالایشگاهی برای عایق کردن مکان مورد نظر استفاده کنید.

 • قیر شل بخریم یا قیر مخلوط؟

  بسته به نیاز خود باید قیر مورد نظر را خریداری کنید اما قیر شل چسبندگی بیشتری نسبت به قیر مخلوط دارد.

 • آیا قیر به صورت جزئی فروخته می شود؟

  بله شما مشتریان عزیز می توانید قیر حلب با وزن 17 کیلو را از قیر برتر تهیه کنید.


نتیجه گیری

در این مطلب به مراکز فروش قیر ساختمانی به طور کامل اشاره شد و شما عزیزان میتوانید عایق مورد نظر خود از جمله قیر را از شرکت قیربرتر تهیه نمایید. پس با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید تا فرآیند خرید قیر را تکمیل کنید. منتظر تماس شما هستیم.

آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها