You are currently viewing قیر بشکه ای 60 70
قیر بشکه ای 60 70

قیر بشکه ای 60 70

قیر همواره یک ماده کارآمد در محیط پیرامون ما بوده و به علت خواص ضد آب بودن و چسبناک بودن برای عایق کاری مورد توجه بوده است ، در حال حاضر قیر در گرید ها و بسته بندی های متنوعی توسط شرکت های مختلف تولید و عرضه می شود که یکی از این انواع قابل عرضه قیر بشکه ای ۶۰ ۷۰ (barrel bitumen 60 70) است که یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی انواع قیر ازجمله قیر بشکه ای 60 70 شرکت قیر برتر است که راحتی و اطمینان از خرید قیر را تنها با یک تماس برای شما فراهم کرده است.

قیر بشکه ای 60 70 چیست؟

همانطور که گفته شد قیر در بسته بندی های متنوعی از جمله به صورت کارتنی ، سطلی 10 کیلو گرمی ، حلب 17 کیلوگرمی و … تولید و عرضه می شود و یکی از این بسته بندی ها قیر بشکه ای می باشد مانند قیر بشکه ای 60 70 که به معنی این است که قیر با درجه نفوذ ۶۰ ۷۰ در ظرف بشکه ای مظروف شده است ، این در حالی است که قیر مظروف در بشکه با وجود یکسان بودن کیفیت قیر تولیدی توسط یک شرکت در بشکه های مختلفی ارائه می شود که به صورت زیر است:

 • قیر بشکه ای سر پر که با تانکر تا محل توزیع حمل شده و در آنجا بشکه های خالی را پر می کنند
 • قیر بشکه ای پلمپ که به بشکه ها ی آن به دو حالت نو و کارکرده که به بشکه رنگی معروف است در بازار موجود است ، باید توجه داشت که نوع بشکه مصرفی در بسته بندی قیر در قیمت تمام شده قیر موثر است.

یکی دیگر از دسته بندی های قیر بشکه ای حجم آن ها است که در بسته بندی های 60 لیتری و 220 لیتری عرضه می شود ، البته نوع رایج و همیشه در دسترس همان قیر بشه ای 220 لیتری است شرکت قیر برتر با 20 سال سابقه درخشان امکان خرید انواع قیر بشکه ای با درجه های متفاوت از جمله قیر بشکه ای 60 70 را با بالا ترین کیفیت و کمترین قیمت ممکنه فراهم کرده است و فقط کافی است تا با کارشناسان شرکت قیر برتر برای خرید عایق قیر تماس بگیرید.

در ادامه به قیر بشکه ای 60 70 اشاره خواهیم کرد با ما همراه باشید.

قیر 60/70 چه نوع قیری است ؟

قیر ۷۰ ۶۰  به اصطلاح قیر شل می‌باشد که با این نام در بازار معروف شده است و جزو ارزان قیمت‌ترین عایق‌های رطوبتی هم محسوب می‌شود. قیر شل که به اصطلاح به آن قیر ۶۰۷۰ گفته می‌شود از چسبندگی فوق العاده بالایی برخوردار است، همچنین در برابر حرارت زیاد هم به طور کامل از خود مقاومت بالایی نشان می‌دهد. به گفته کارشناسان شرکت قیر برتر، قیر شل به صورت بشکه‌ای هم موجود می‌باشد و مناسب استفاده در  مواقعی است که شما می‌خواهید متراژ بالایی مانند پشت بام خود را عایق‌بندی کنید.

لیست قیمت قیر

برای مشاهده و آگاهی از آخرین قیمت های انواع مختلف قیر نفتی: قیمت قیر بشکه ای، قیمت قیر حلبی و قیمت قیر کارتنی دکمه زیر را لمس کنید.

از قیر 60/70 در چه مواقعی استفاده می شود ؟

اگر نمی‌دانید که از قیر شل باید در چه مواقعی استفاده کنید بهتر است بدانید که معمولاً از این قیر شل برای عایق‌سازی سرویس‌های بهداشتی و پشت بام خود باید استفاده کنید. همچنین در مواقعی که می‌خواهید از گونی برای عایق کردن سرویس‌های بهداشتی خود استفاده کنید در این مواقع باید از قیر شل هم استفاده کنید تا به دلیل چسبندگی بالایی که دارد مانع از نفوذ حتی یک قطره آب به داخل شود. پس می‌توان نتیجه گرفت از قیر ۶۰ ۷۰ یا همان شل می‌توان در لایه اول تمامی سطوح به دلیل چسبندگی بالایی که دارد مورد استفاده قرار گیرد و در لایه‌های بعدی از قیرهای دیگری استفاده شود.

مزیت های قیر 60/70 یا شل چیست ؟

اولین و بزرگترین مزیت قیر بشکه‌ای ۶۰ ۷۰ مربوط به چسبندگی بسیار بالایی که دارد است و جزو عایق‌های رطوبتی است که از چسبندگی فوق العاده بالایی برخوردار می باشد. این عایق رطوبتی به دلیل چسبندگی خوبی که دارد می‌تواند در مکان‌های مختلفی مانند سرویس‌های بهداشتی و یا پشت بام مورد استفاده پیمانکاران قرار گیرد.

به گفته کارشناسان مجرب شرکت قیر برتر دومین مزیتی که قیرهای شل می‌تواند داشته باشد مربوط به انعطاف پذیری بالا است که به دلیل دارا را بودن این خواص باعث استفاده از آن حتی در راهسازی‌ها و تولید آسفالت هم می‌شود. با وجود این همه مزایا در قیر بشکه‌ای شل، قیمت آن بسیار ارزان‌تر و مناسب‌تر نسبت به سایر عایق‌های رطوبتی می‌باشد که می‌توانید قیر بشکه‌ای شل را بدون هیچ واسطه‌ای و مستقیم از کارخانه از فروشگاه معتبر عایق رطوبتی قیر برتر تهیه کنید.

مشخصات فنی قیر بشکه ای 60 70

همانطور که در این صفحه مشاهده کردین قیر بشکه‌ای ۶۰ ۷۰ در صنایع مختلفی مانند صنایع راهسازی و ساخت و ساز استفاده گسترده‌ای می‌شود. استفاده از اعداد ۶۰ و ۷۰ در این عایق رطوبتی مربوط به ویژگی‌های آن می‌باشد که بهتر است با آن آشنایی کامل داشته باشید. شرکت قیر برتر درباره نامگذاری اسم این عایق رطوبتی در بازارهای مختلف این گونه بیان می‌کند که اعداد ۶۰ و ۷۰ به نسبت درصد مواد مختلفی که در ترکیب قیر وجود دارند اشاره می‌کند.

به طور کلی بهتر است بدانید که عدد اول (۶۰) نسبت مواد آروماتیک در این عایق را نشان می‌دهد و عدد دوم(۷۰) نسبت مواد الیافی که در آن به کار گرفته شده است را نشان می‌دهد. نسبت‌های گفته شده برای تولید این عایق رطوبتی تاثیر بسیار زیادی بر ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی آن دارد و تفاوت آنها در مقاومت و حرارت محسوب می‌شود.

کاربرد قیر 60-70

 • آسفالت و راهسازی
 •  عایق‌سازی سطوح مختلف
 • تولید مواد چسبنده
 •   تولید و تعمیر کفپوش‌ها
 •  صنایع آب بندی

مطالب پیشنهادی: لیست قیمت قیر

وزن قیر بشکه ای چقدر است؟

وزن قیر بشکه ای به نوع بشکه یا درام و همچنین درجه نفوذ قیر وابسته است برای مثال وزن “قیر بشکه ای 60 70” با وزن قیر بشکه ای 90 15 با فرض استفاده از یک نوع بشکه متفاوت است اما به صورت میانگین وزن قیر بشکه ای با توجه به نوع بشکه یا درام بین 150 تا 200 کیلوگرم است که رایج ترین آن 190 کیلوگرم است و با احتساب 15 کیلوگرم وزن بشکه وزن خالص قیر به 175 کیلوگرم می رسد ، شرکت قیر برتر بهترین عرضه کننده قیر در این زمینه می باشد که قیر با  درجه نفوذپذیری های متفاوت را در بشکه های مختلف را ارائه می دهد.

همچنین باید بدانیم حجم قیر در زمان گرم شدن 10 الی 15 سانتیمتر افزایش می یابد و پس از سرد شدن به حالت عادی باز می گردد پس در زمان بسته بندی این تغییر حجم را در نظر می گیرند ، این تغییر حجم در انواع مختلف قیر متفاوت است برای مثال قیر شل یا قیر بشکه ای 60 70 کمتر دچار تغییر حجم می شود تا قیر های سفت یا مخلوط ، البته این تغییر حجم به کیفیت قیر نیز وابسته است و باید قیر را از شرکت های معتبر تهیه نمود ،شرکت قیر برتر مطمئن ترین مجموعه ی ارائه دهنده قیر است که شما تنها با یک تماس می توانید با کیفیت ترین قیر را در تنوع بالا خریداری نمایید.

قیر سر پر شرکتی
قیر سر پر شرکتی

قیربرتر را بهتر بشناسید

مجموعه قیربرتر با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش قیر و ایزوگام در سطح کشور، اکنون آماده خدمت رسانی از طریق وب سایت و شبکه های مجازی می باشد.

وزن قیر بشکه ای چقدر است؟

وزن قیر بشکه ای به نوع بشکه یا درام و همچنین درجه نفوذ قیر وابسته است برای مثال وزن قیر بشکه ای 60 70 با وزن قیر بشکه ای 90 15 با فرض استفاده از یک نوع بشکه متفاوت است اما به صورت میانگین وزن قیر بشکه ای با توجه به نوع بشکه یا درام بین 150 تا 200 کیلوگرم است که رایج ترین آن 190 کیلوگرم است و با احتساب 15 کیلوگرم وزن بشکه وزن خالص قیر به 175 کیلوگرم می رسد ، شرکت قیر برتر بهترین عرضه کننده قیر در این زمینه می باشد که قیر با  درجه نفوذپذیری های متفاوت را در بشکه های مختلف را ارائه می دهد.

همچنین باید بدانیم حجم قیر در زمان گرم شدن 10 الی 15 سانتیمتر افزایش می یابد و پس از سرد شدن به حالت عادی باز می گردد پس در زمان بسته بندی این تغییر حجم را در نظر می گیرند ، این تغییر حجم در انواع مختلف قیر متفاوت است برای مثال قیر شل یا قیر بشکه ای 60 70 کمتر دچار تغییر حجم می شود تا قیر های سفت یا مخلوط ، البته این تغییر حجم به کیفیت قیر نیز وابسته است و باید قیر را از شرکت های معتبر تهیه نمود ،شرکت قیر برتر مطمئن ترین مجموعه ی ارائه دهنده قیر است که شما تنها با یک تماس می توانید با کیفیت ترین قیر را در تنوع بالا خریداری نمایید.

در ادامه به قیر بشکه ای 60 70 اشاره خواهیم کرد

قیر بشکه اصل
قیر بشکه اصل

قیمت قیر بشکه ای ۶۰ ۷۰

در واقع قیمت قیر بشکه ای از جمله قیر بشکه ای 60 70 به دو فاکتور خود قیر و ظرف مورد استفاده وابسته است  ، عواملی که در قیمت قیر وابسته است به شرح زیر است :

 • نوسانات قیمت جهانی نفت خام که مواد اولیه تولید قیر است
 • فاصله حمل از پالایشگاه تا محل توزیع
 • وسیله حامل قیر تا محل توزیع
 • نوسانات قیمت ارز که مستقیما روی هزینه حمل تاثیر گذار است
 • نوع قیر که در انتخاب وسیله حمل کننده نیز تاثیر گذار است
 • میزان تقاضا و موجود بودن در بازه زمانی

عوامل دیگر در تعیین قیمت قیر بشکه ای و به خصوص قیمت قیر بشکه ای 60 70 که یکی از پرکاربرد ترین قیر ها است به صورت زیر است :

 • نوسانات قیمت ارز که در قیمت تمام شده ظرف (بشکه یا همان درام )موثر است
 • نوع بشکه مصرف شده که به صورت نو و صادراتی باشد یا دست دوم و کارکرده یا به اصطلاح رنگی

با توجه به عوامل ذکر شده متاسفانه قیمت قیر بشکه ای 60 70 دارای نوسانات بسیاری در بازار امروزه بوده اما خوشبختانه شرکت قیر برتر با فراهم نمودن بستری مناسب بالاترین کیفیت قیر بازار را با کمترین قیمت ممکنه را برای شما عزیزان محیا کرده است

شما می توانید برای مشاوره ، اطلاع از قیمت و خرید انواع قیر با کارشناسان مجرب و خبره تیم قیر برتر با ما تماس بگیرید.


مطالب پیشنهادی: شرکت های فروش عایق رطوبتی

خرید قیر بشکه ای اصل

   متاسفانه در بازار امروز عده ای سودجو اقدام به عرضه قیر بی کیفیت و دارای نا خالصی می کنند که علاوه بر مضر بودن برای طبیعت به جهت تولید آلودگی زیاد در اثر گرم کردن قیر خواص اصلی خود یعنی ضد آب بودن و چسبندگی خود را به دلیل خروج مواد اصلی به همراه مواد حل شده در آن می شود که تشخیص این نوع قیر ها و تمایض آن از قیر اصلی از روی ظاهر کار بسیار سختی است و همواره این کار توسط افراد خبره و با تجربه امکان پذیر است اما شما می توانید برای خرید قیر بشکه ای اصل از جمله قیر بشکه ای 60 70 با مشاوران ما در مجموعه ی قیر برتر که 20 سال در این حوزه فعالیت دارد تماس بگیرید.

چرا قیر برتر؟!

دلیل اینکه سالهاست مشتریان عزیز قیر برتر را انتخاب میکنند در چیست؟ تفاوت قیربرتر با سایرین در چیست؟ دکمه را لمس کنید!

مطالب پیشنهادی: قیمت قیر حلبی


سوالات متداول FAQ

 • وزن قیر بشکه ای چقدر است؟

  وزن دقیق قیر بشکه ای 220 کیلو می باشد که باید حتما سر پر باشد.

 • قیر 60 70 شرکتی را از کجا تهیه کنیم؟

  این قیر پالایشگاهی را می توانید به طور مستقیم از قیر برتر با بالاترین کیفیت تهیه کنید.

 • قیر 60 70 کم وزن را میشه خریداری کرد؟

  بله می توانید این قیر را با وزن کم و یا به صورت حلب از قیر برتر تهیه کنید.

 • قیر 60 70 یعنی چه؟

  بهتر است بدانید که به اصطلاح به قیر شل ، قیر 60 70 می گویند.


نتیجه گیری

قیر در گرید ها و بسته بندی های مختلفی از جمله قیر بشکه ای عرضه می شود مانندقیر بشکه ای 60 70 ، قیر بشکه ای در انواع مختلفی از درام یا بشکه به فروش می رسند و دارای اوزان مختلفی هستند که رایج ترین آنها بشکه 220 لیتری با وزن 190 کیلوگرم است که با کسر وزن تقریبی 15 کیلوگرمی ظرف تقریبا 175 کیلوگرم قیر را شامل می شود ، قیمت قیر بشکه ای نیز وابسته به عوامل خارجی  برای تولید قیر و ظرف یا همان بشکه و همچنین گرید مورد نظر است.

در خرید قیر باید از خلوص و اصل بودن آن اطمینان حاصل نمود که شما همراهان گرامی  با همکاران ما در مجموعه قیر برتر می توانید برای خرید قیر با کیفیت از جمله قیر بشکه ای ۶۰ ۷۰ و سایر قیر ها تماس بگیرید.همچنین می توانید تمامی سوالات خود را در بخش کامنت از ما بپرسید.

آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

منبع: infinitygalaxy.org
5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی ملک

سلام قیر بشکه ایی ۶۰ ۷۰ با وزن ۲۲۰ کیلویی روزی ۵ تریلی برای صادرات به ترکیه تحویل در مرز ماکو نیاز داریم.