You are currently viewing گونی بنگال

گونی بنگال

گونی بنگال

در این مقاله سعی داریم تا به شما عزیزان مطلبی راجع به گونی بنگال ارائه دهیم با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

گونی بنگال که بهترین نوع گونی محسوب می شود و بافت نرم، ظریف، ریز و کیفیت بالا از ویژگی های گونی بنگال است که برای ساخت کیسه از گونی بنگال استفاده میشود و در استفاده های مختلف مانند دوخت لباس نیز از آن استفاده می شود.

گونی بنگالدر مصرف های مختلفی از قبیل، دوختن پرده، تصویر زمینه کاغذی و وسایل تزئینی استفاده می شود، به دلیل قیمت بالا و داشتن سوراخ های کوچک و همچنین به دلیل عدم نفوذ کامل بیتوم مذاب در بافت گونی، می توان از این نوع گونی برای قیر گونی استفاده کرد.

گونی بنگال یکی از انواع گونی موجود در بازار ایران است. شرکت قیر برتر با وارد کردن پیشرفته ترین دستگاه های گونی بافی از خارج از کشور، گونی بنگال تولید می کند که نخ گونی را از بنگلادش وارد می کند.

با توجه به عایق آن برای جلوگیری از ورود و خروج سرما و گرما و خواص ضد الکتریسیته آن و داشتن حفره های مناسب و همچنین آلی بودن، که از مواد اولیه گیاهی ساخته شده است، انتخاب ایده آل برای کار عایق کاری است.

گونی بنگالخریدارانی که به دنبال گونی های بنگلادشی هستند اعلام می کنند که گونی های بنگالی عمدتا ً در بازار تهران به صورت کلان در دسترس است. گونی های بنگلادشی برای خریداران در نمایندگی های بزرگ اقتصادی تر از سایر نمایندگی های فروش است.شما مفید بوده باشد.

کنف  که با نام بنگال نیز شناخته می شود از دیرباز برای قیر گونی در بسیاری از نقاط جهان مورد استفاده قرار می گرفته است.

گونی کنف از هند یا بنگلادش در سراسر جهان صادر می شود و از الیاف کنف تولید می شود.

گونی بنگال یا کنف، همچنین به عنوان گونی isogum نیز شناخته  می شود، گونی بنگلادشی به صورت 1000 یارد، 2000 یارد و 3000 یارد در هر رول است. و بسته بندی و فروش و عرضه در سه کیفیت است.

استفاده از گونی بنگال از سال ها پیش در کشورهای مختلف رایج بوده است. گونی بنگال از کارخانه کنف تولید می شود و در رول گونی به فروش می رسد.شما مفید بوده باشد.

گونی بنگالاز کشور های چین، هند و بنگلادش به کشورهای مختلف جهان صادر می شود. واردکنندگان انواع گونی در ایران سال هاست که انواع گونی را در ایران وارد و می فروشند

گونی بنگال سال هاست از کشور های چین، هند، بنگلادش و بسیاری از کشورهای دیگر مانند ایران صادر می شود.

به آن کنف گونی یا گونی بنگال گفته می شود که یک نام و سنت دارد.

در گذشته از گونی چتایی  بزرگ برای ساخت کیسه گونی کنف استفاده می شد.

قیمت امروز گونی ها ارزان نیستند و کیسه های پارچه ای یا پلاستیک بافته شده بیشتر از پلی پروپیلن ساخته شده اند.

با توجه به تراکم بافت درجه بندی می شود.شما مفید بوده باشد.

انواع گونی بنگال:

  1. گونی درجه یک (45 × 10 و 40 × 11): که برای گونی دوزی، حمل و نقل و بسته بندی محصولات غذایی مانند نمک و برنج استفاده می شود.
  2.  گونی  درجه 2 (45*9): برای فیلتر شکر در کارخانه های نیشکر و دوخت گونی و Qirgooni نیز استفاده می شود.
  3. گونی درجه 3 (45 × 7): که معمولا برای قیر گونی تولید فضای دفاع مقدس و استتار فضاهای جنگ استفاده می شود.

در پایان امیدواریم که مطالب ارائه شده درباره گونی بنگال برای شما مفید بوده باشد.شما مفید بوده باشد.

شرکت البرز بام ایران با چهل سال سابقه درخشان در زمینه فروش انواع عایق های رطوبتی و فروش قیر حلب و کارتنی به صورت جزئی و کلی با ارائه بهترین خدمات در خدمت شما عزیزان است.

قیمت گونی بنگلادشی (چیتای) در ایران

گونی چیتای بنگلادشی در ساختمان سازی گزینه ای مناسب برای جلوگیری از ورود سرما و گرما می باشد، علاوه بر این جذب رطوبت در این نوع پارچه باعث افزایش کاربرد آن به عنوان یک عایق رطوبتی هم شده است.

این گونی کنفی بنگال در سه سطح کیفی به بازار ایران ارائه می شود که به طبع قیمت هر کدام از آن ها هم بسته به کیفیت متفاوت خواهد بود که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

واردات گونی چیتای از بنگلادش و هند

این گونی ها در کشور های بسیاری تولید می شوند، اما زمانی که صحبت از استفاده از گونی ها در صنعت ساختمانی می شود انتخاب اغلب ساختمان ساز ها نوع بنگلادشی و یا هندی موجود در بازار می باشد.

اگر شما هم به هر علت به دنبال خرید گونی چیتای بنگلادشی هستید می توانید با مراجعه به وبسایت خوارزم سازه و تماس با متخصصین این مرکز اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

شرکت خوارزم سازه با سابقه ای درخشان از جمله وارد کنندگان و مراکز فروش عمده گونی چتایی بنگال در ایران می باشد که ساختمان ساز های گرامی می توانند اقدام به خرید از آن نمایند.

لیست آخرین قیمت گونی چتایی درجه یک

قیمت روز گونی چتایی بنگال با توجه به آخرین تعرفه های تعیین شده در بازار های کشور برای خریداران از طریق کارشناسان شرکت خوارزم سازه به صورت مستقیم قابل دریافت است.

انواع گونی چتایی با توجه به دارا بودن خاصیت ضد الکتریسیته و هم چنین مقاومت بالا امروزه در عایق کاری ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت گونی چتایی بنگال در مقایسه با هر یک از انواع ترکیبات دیگر جهت عایق کاری، بسیار رقابتی و مناسب است.

 

از طرفی دیگر بافت خاص و ابریشم مانند گونی چتایی شرایط نصب آن در قیرگونی را ساده تر می کند.

گونی چتایی درجه ۱ به جهت امکان نفوذ کامل قیر مذاب در مراحل قیرگونی، باعث استحکام و طول عمر عایق کاری می شود.

قیمت گونی بنگال براساس کیفیت محصول و میزان تراکم آن مشخص می شود. می توان گفت که انواع گونی چتایی درجه یک، درجه دو و درجه سه به ترتیب از میزان تراکم بیشتری برخوردار اند.

آخرین قیمت گونی چتایی متری درجه یک و درجه دو 

اجرا عایق کاری ساختمان با گونی چتایی درجه ۱ باعث افزایش مقاومت عایق و در نتیجه عدم نیاز به تمدید یا تعمیر پس از یک دوره زمانی کوتاه می شود.

عرضه مستقیم ارزان ترین قیمت گونی چتایی متری، درجه دو و درجه سه طبق سفارش و درخواست مشتری در سریع ترین زمان ممکن است.

قیمت گونی چتایی متری در دو نوع 11×45 و 10×40 متفاوت بوده و با توجه به کیفیت جهت عایق کاری هر یک از سطوح مورد استفاده قرار می گیرد.