You are currently viewing قیمت قیر گونی آسفالت

قیمت قیر گونی آسفالت

بررسی قیمت قیر گونی آسفالت (asphalt bitumen price) در سایت فروشگاه عایق رطوبتی قیربرتر.

قیمت قیر گونی آسفالت با توجه به نوع متراژ و مواد مصرفی مشخص میشود جهت اطلاع دقیق از قیمت قیر گونی آسفالت می توانید با کارشناسان ما در قیر برتر تماس حاصل فرمایید.

Asphatماده مرکبی است که از ترکیبی از بیتو، شن و ماسه تولید می شود و به رنگ سیاه است. مقدار هر یک از این ترکیبات با توجه به استفاده از a

sphalt تعیین می شود. ما چندین نوع مختلف asphalt داریم که هر کدام برای کاربردهای مختلفی استفاده می شود.

مطالب پیشنهادی: لیست قیمت قیر

قیمت قیر گونی آسفالت

مطالب پیشنهادی: قیر سطلی

برای انجام عملیات asphalt به ماشین ها و تجهیزات ویژه ای نیاز است و زیرساخت های لازم باید از قبل انجام شود. در طول عملیات، یک تیم حرفه ای و با تجربه از کارشناسان باید حضور داشته باشند و نظارت کافی بر تمام مراحل داشته باشند.

مهم ترین ویژگی asphalt این است که وقتی در معرض گرما قرار می گیرد نرم می شود و ارتجاعی می شود. در واقع ماده asphalt زمانی که در معرض دماهای بالا قرار می گیرد بسیار چسبنده می شود. این ویژگی استفاده از آن را به عنوان پوشش جامد برای جاده ها امکان پذیر کرده است و با کمک آن سطحی صاف و بی عیب و نقص برای عبور اتومبیل ها داریم.

مطالب پیشنهادی: قیمت قیر فله ای

قیمت قیر گونی آسفالت

مطالب پیشنهادی: قیمت قیر بشکه ای اصفهان

استفاده از این ماده مربوط به زمان حال نیست و سابقه ای طولانی دارد. asphalt برای اولین بار برای مهر و موم کردن یک مخزن آجری در پاکستان مورد استفاده قرار گرفت. بعدها استفاده از این ماده در خاورمیانه محبوب شد و برای راه سازی و همچنین عایق سازی سقف های کارخانه مورد استفاده قرار گرفت. asphalt در حال حاضر کاربردهای زیادی دارد و بیشتر برای راه سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

اصلی ترین و مهم ترین استفاده از asphalt ، پوشاندن سطح جاده است که همگی با آن کاملاً آشنا هستیم. نفوذ آب به آسفالت امکان پذیر نیست.

همچنین زمانی که با ماشین های ویژه فشرده می شود، سطح صاف اما غیر لغزشی ایجاد می کند. به همین دلیل بهترین راه برای پوشاندن سطح خیابان ها و جاده ها است.

مطالب پیشنهادی: قیمت قیر آسفالت

قیمت قیر گونی آسفالت

مطالب پیشنهادی: مراکز فروش قیر ساختمانی

در گذشته از asphalt برای عایق سازی و مهر و موم کردن سقف ساختمان ها استفاده می شد. اما با توجه به وزن بالا و دشواری پیاده سازی، اکنون راه را به isogam داده است.

البته گاهی لایه نازکی از asphalt بر روی isogam اعمال می شود. البته علاوه بر عایق کردن سقف، از asphalt برای عایق کردن و آب بندی مخازن آب و کانال های مختلف نیز استفاده می شود.

حتی می توان توالت ها و حمام ها را با asphalt عایق کرد. کاربرد دیگر آسفالت این است که از آن به عنوان نمای سد استفاده می شود.

مطالب پیشنهادی: قیمت قیر حلبی

همچنین گاهی برای جلوگیری از فرسایش ساختمان، asphalt رقیق می شود و روی سطح سازه پاشیده می شود. این امر مقاومت ساختار در برابر تغییرات آب و هوایی و دیگر شرایط محیطی را افزایش خواهد داد.

اینها فقط برخی از استفاده ها برای asphalt بودند. این ماده سیاه با ارزش به دلیل مقاومت و نفوذ پذیری کاربردهای زیادی در زندگی ما دارد.

asphalt داغ نوعی asphalt است که ماده آن گرم و مخلوط با بیتو است و در جاده یا جاهای دیگر داغ گذاشته می شود. توجه داشته باشید که این مواد در کارخانه گرم شده و سپس به محل مورد نظر منتقل می شوند. بنابراین فاصله کارخانه تا منطقه مورد نظر نباید طولانی باشد.

مطالب پیشنهادی: قیر بشکه ای 60 70

این نوع asphalt را بتن asphalt داغ نیز می نامند و رایج ترین نوع asphalt است. برای ساخت asphalt داغ، موادی مانند ماسه و دیگر مواد سنگی با هم ترکیب شده و به آن ها بیتو افزوده می شود.

معمولاً حدود ۹۰٪ asphalt از مواد سنگی ساخته می شود، اما این مقدار بر اساس کاربردهای مختلف متفاوت است.

اگر از مواد سنگی با کیفیت خوب استفاده نشده باشد، بر کیفیت asphalt به دست آمده تأثیر خواهد داشت. برای استفاده از asphalt داغ در دمای ۱۰۵ تا ۱۶۳ درجه سانتیگراد قرار می گیرد تا به خمیر تبدیل شود و ذوب شود.

مطالب پیشنهادی: خرید قیر

دما با توجه به کیفیت بیتو تعیین می شود. پس از اینکه ماده asphalt به خوبی گرم شد، روی سطح مورد نظر کشیده می شود و به کمک تجهیزات ویژه به خوبی فشرده و کوبیده می شود. پس از اینکه asphalt به خوبی فشرده شد، اجازه خنک شدن در هوا و تبدیل شدن به جامد و بتن را دارد.

مطالب پیشنهادی: قیمت قیر آماده

قیربرتر

شرکت فروشگاهی قیر برتر با ۴۰ سال سابقه فروش تمامی عایق های رطوبتی آماده به فروش و عرضه تمامی عایق های رطوبتی با کیفیت و با استانداردهای لازم میباشد. تمامی محصولات قیربرتر توسط ضمانت نامه کتبی معتبر و استاندارد تضمین می‌شود تا بتوانید عایق مورد نظر خود را خریداری نمایید. شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید با شماره های ثبت شده در سایت قیر برتر تماس بگیرید تا از آخرین قیمت عایق مورد نظر خود باخبر شوید.

آماده پاسخ هستیم! 👌

کارشناسان مجموعه قیر برتر در خدمت شما هستند، سوالات خود را ز ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

منبع: bitumenprice.org