You are currently viewing قیمت گونی متری

قیمت گونی متری

قیمت گونی متری

جهت اطلاع از قیمت گونی متری میتوانید با کارشناسان ما در مجموعه قیر برتر تماس حاصل فرمایید.

انتخاب کیسه ای که برای محصولات و نوع فعالیت شما مناسب باشد بسیار مهم است. چندین نوع کیسه در بازار وجود دارد که هر کدام کاربرد خاصی دارند.قیمت گونی متری

کیسه های کامپوزیت، کیسه های پلی پروپیلن، کیسه های ریچل و غیره.قیمت گونی متری

قیمت گونی متری در این مقاله سعی می کنیم شما را با کیسه های پلی اتیلن آشنا سازیم. این محصول اگرچه پر استفاده ترین پلاستیک در جهان (حتی اسلایدهای زمین بازی نیز از این ماده ساخته شده اند)، با دوام کمتری نسبت به کیسه های پلی پروپیلن دارد و در طول تولید ضایعات زیادی دارد.

مزایای استفاده از یک کیسه پلی اتیلن

چرا تولید چنین محصولاتی ادامه داشته است؟ به سه دليل: یکی به این دلیل که برای چاپ تصویر مناسب است.

برندهای مختلف می توانند انواع تصاویر را روی این کیسه ها چاپ کنند.قیمت گونی متری

مورد بعدی مربوط به خواص ضد آب و ضد رطوبت این کیسه ها است. به درخواست مشتری، کیسه های پلی اتیلن کاملاً ضد آب تولید می شوند.قیمت گونی متری

قیمت گونی متری تعدادی از محصولات وجود دارد که باید در تاریکی و به دور از نور خورشید ذخیره شود. این کیسه ها نیز برای چنین محصولاتی کاملا مناسب هستند. برای این کار می توان داخل کیسه را سیاه رنگ کرد تا از رسیدن هر نوری به محتویات بسته جلوگیری شود.

از آنجا که سطح این کیسه ها جلا داده می شود، ایجاد یک سطح ناهموار مانع از آن می شود که کیسه هایی که قرار است بر روی یکدیگر انباشته شوند، لغزنده شوند.

علاوه بر این، کیسه های پلی اتیلن با دوام و انعطاف پذیر هستند و مقاومت پاره گی بالایی دارند. این سه ویژگی برای محصولات با وزن بالا بسیار مناسب است.

این کیسه ها توانایی تغییر شیمیایی در حالت مذاب و تبدیل شدن به سطوح مختلف ترموپلاستیک را دارند. این یکی دیگر از مزایای پلی اتیلن است.قیمت گونی متری

کاربردهای کیسه های پلی اتیلن

کیسه های پلی اتیلن استفاده های زیادی دارند. از بسته بندی سنگ گرفته تا غذا. به دلیل رنگ مات کیسه های پلی اتیلن از آن ها برای ذخیره اسناد در موزه ها و مانند آن ها نیز استفاده می شود. به این ترتیب نور محیط باعث پوسیدگی و تخریب اسناد مهم نمی شود. برخی کارخانه ها قطعات ماشین خود را نیز در کیسه های پلی اتیلن ذخیره می کنند.

قیمت گونی متریانواع دوخت در کیسه های پلی اتیلن

برای اینکه کیسه های پلی اتیلن ضد آب شوند، دوخت بالا و پایین کیسه به صورت حرارتی تولید می شود. اما روش بهتری به نام روش تزریق حرارتی وجود دارد که مقاومت بیشتری نسبت به روش اول دارد.

تفاوت کیسه های پلی اتیلن و پلی پروپیلن

اگر تعجب می کنید که چه تفاوتی بین کیسه های پلی اتیلن و پلی پروپیلن وجود دارد، باید بدانید که فیلم پلاستیکی پلی اتیلن مات است، در حالی که فیلم پلی پروپیلن کاملا شفاف است. بسیاری از صنایع از این موضوع به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری در مورد کیسه مناسب استفاده می کنند.

تولید کیسه های پلی اتیلن

فرایند پلیمریزاسیون اتیلن منجر به تشکیل زنجیره های خطی هیدروکربن ها می شود که در جهات مختلف تشکیل می شوند. این ها شاخه های مختلفی هستند که انواع مختلف پلی اتیلن را تشکیل می دهند و آن ها را از یکدیگر متمایز می کنند.

خانواده پلی اتیلن به طور کلی شامل HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) است که هیچ متخلخل و انعطاف پذیری ندارد اما بسیار قوی است، در برابر شرایط نامطلوب دما مقاومت می کند، و برای ساخت ارزان است.قیمت گونی متری

کیسه های پلی اتیلن همچنین شامل نوع دیگری به نام LDPE (پلی اتیلن با چگالی پایین) است که انعطاف پذیرتر از HDPE است و به همین دلیل مقاومت پاره گی بیشتری دارد.

از انواع دیگر می توان به UHMWPE , MDPE , LLDPE , و VLDPE اشاره کرد که همگی خواص ویژه ای دارند که در میان دیگر محصولات پلاستیکی برای تولیدکنندگان کیسه های پلاستیکی مناسب هستند. از کیسه های LLDPE می توان برای بسته بندی غذاهای مختلف استفاده کرد، اما باید استانداردهای خاصی را برآورده کند.