You are currently viewing قیمت رول گونی پلاستیکی

قیمت رول گونی پلاستیکی

قیمت رول گونی پلاستیکی

جهت اطلاع از قیمت رول گونی پلاستیکی میتوانید با کارشناسان ما در قیر برتر تماس حاصل فرمایید.

گونی های پلاستیکی ساخته شده از مواد درجه یک محصولات کاملاً محبوبی در بازار هستند که کاربردهای متفاوتی دارند. دنبال این مقاله، بیایید اطلاعات بیشتری در مورد این نوع از کیسه های سازگار با محیط زیست بدست بیاورید.

قیمت رول گونی پلاستیکی

بیشتر کیسه های پلاستیکی در بازار از پلی پروپیلن ساخته شده اند. پلی پروپیلن که با نام PP نیز شناخته می شود، نوعی ماده از ترموپلاستیک است.قیمت رول گونی پلاستیکی

در طول فرایند تولید ، ابتدا از الیاف پلاستیکی ساخته می شود، سپس به نوارهای مسطح کشیده می شود.

و سپس نوار پلی پروپیلن در دو جهت بافته می شود تا یک پارچه سبک، اما قوی و سنگین ایجاد شود که به عنوان ماده اصلی برای ساخت گونی های پلاستیکی استفاده می شود، بنابراین در دو حالت قرار دارند. اما یک کیسه طراحی و تولید می شود.

گونی پلاستیکی تولید شده برای بسته بندی برنج، شکر، غلات، مواد کشاورزی و دامی، خوراک دام، سیمان و کود و در ساخت و ساز و مانند آن استفاده می شود. آن ها در طرح ها، مدل ها و اندازه های مختلف تولید می شوند و برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان به بازار فروش فرستاده می شوند.

قیمت رول گونی پلاستیکی

تولیدکنندگان معمولاً کیسه های پلاستیکی را از مواد مختلف که در برابر آب، گرما، کشش و غیره مقاوم باشد می سازند که هر کدام برای یک هدف خاص تشکیل می شوند و می توانند برای مقاصد مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

از انواع مختلف کیسه های پلاستیکی می توان به کیسه های پلی پروپیلن، گونی پلی اتیلن، گونی های لمینت (ضد آب)، و گونی ضد آفتاب اشاره کرد.قیمت رول گونی پلاستیکی

کیسه های پلی پروپیلن بافته شده گزینه بهتری در مقایسه با گزینه های کمتر موثر و رایج مواد بسته بندی، یعنی بسته بندی کاغذی، ظروف پلی اتیلن پی وی سی هستند.

فناوری ها و تحقیقات مدرن در صنعت گونی بافته شده، بسته بندی، ذخیره و حمل کالاهای مختلف از مواد ساختمانی و مواد شیمیایی به مواد مصرفی انسانی و حیوانی را امکان پذیر کرده است.قیمت رول گونی پلاستیکی

در ادامه دلایل محبوبیت و مناسب بودن استفاده از کیسه های لمینت (ضد آب)، ضد آفتاب، کیسه های پلی اتیلن و مزایای آن نسبت به سایر بسته های سنتی، برای آشنایی بیشتر با این موضوع و درک کامل مزایا و معایب آنها اشاره شده است.

هنگامی که سخن از بسته بندی پلاستیکی می آید, مزایای بسیاری برای انتخاب یک گونی پلاستیکی پلی اتیلن بیش از دیگر مواد بسته بندی پلاستیکی وجود دارد.قیمت رول گونی پلاستیکی

قیمت رول گونی پلاستیکی

مناسب بودن و کیفیت پلی اتیلن در مقایسه با سایر اشکال بسته بندی پلاستیکی باعث می شود این محصول از کیسه های دیگر جلوتر باشد. با توجه به طراحی منحصر به فرد این نوع گونی و همچنین بافت نوارهای پلاستیکی در دو جهت گونی پلاستیکی این محصول را قوی تر و بادوام تر می کند.

تقریباً هیچ تنشی حتی اگر با بارهای سنگین اما محاسبه شده پر شود وجود ندارد، بنابراین شانس پاره شدن گونی بسیار کم است، به همین دلیل این محصول با لمینت (ضد آب)، ضد آفتاب یا کاغذ در تضاد است.

هنگامی که صحبت از تنوع می شود، گونی های لمینت پلاستیکی (ضد آب)، را می توان با چاپ شش رنگ با کیفیت بالا و لایه نازکی از پوشش بر روی آن چاپ کرد که به آن لمینت می گویند.

این چاپ ممکن است شامل نام تجاری، توضیحات محصول، محتوای بسته بندی، و دیگر اطلاعات محصول یا برند باشد که به عنوان یک ابزار بازاریابی و ابزار تبلیغاتی برای شرکت عمل می کند.قیمت رول گونی پلاستیکی

هنگامی که سخن از دوسدار محیط زیت می آید کیسه های پلاستیکی پلی پروپیلن برتر از پلاستیک های دیگرهستند.

مطالعات مختلف نشان داده اند که کیسه های بافته شده پلی پروپیلن به دلیل زیست تخریب پذیری به طور قابل توجهی بهتر از دیگر بسته های پلاستیکی سنتی هستند.

در بیشتر موارد، گونی های مورد استفاده ممکن است ۱۰۰٪ برای بازسازی گونی های بافته شده یا برخی دیگر از محصولات پلاستیکی مورد استفاده مجدد یا بازیافت قرار گیرند.

در بدترین حالت دفع، کیسه های پلی پروپیلن به سرعت رو به وخامت می مانند و آسیب قابل توجهی به محیط زیست وارد نمی کنند.